Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom buzdít az onlyfansre?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné ez egy olyan oldal, ahol fizetősen fel lehet iratkozni különböző tartalmakra, általában meztelen képeket/videókat szoktak "olyan" lányok feltölteni magukról.

A barátom már többször is említette, hogy miért nem regisztrálok oda, biztos jól keresnék mert jó nő vagyok. Én nem akarom feltenni magam ilyen oldalakra, ennél több az önbecsülésem, nem vagyok egy p0rnós...

Viszont ez kicsit rosszul esett tőle mármint oké, hogy dicséri a testem, de az nem is érdekelné, ha idegen férfiak néznék a meztelen képeim?

Amúgy abszolút nem féltékeny típus de tudom, hogy szeret.

Ti mit szólnátok ha a párotok erre ösztönözne? Ez normális?



2023. febr. 9. 10:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20%
Pénzedre hajt valszeg
2023. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb prostituált stricije nem egy idegen, hanem a párja. A pasikád strichelni akar téged... Ne legyél buta, befolyásolható. Akkor menj Onlyfansre, ha TE akarsz, és nem azért, mert az aktuális hülyéd rábeszél.
2023. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem normális egyáltalán...Jesszus

Attol hogy azt mondja hogy nem kell neki belőle pénz, még nem feltétlenul igaz...

Azért is írtad ki a kérdést mert bizonytalan vagy

Nem akarlak elkeseríteni de a barátod nem szeret...vagy buta

Ha szeretne nem engedné hogy más is lássa a tested...

Tudom nehéz, de menekülj és találj egy olyan srácot aki oda van érted

2023. febr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22%
Meg jo, hogy a sajat teste mutogatasahoz nem kell engedely😂 Jesszus, bantalmazok szavajarasa ez. Azzal se jarna jobban, mint ezzel a kis cuckoldfetisessel.
2023. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

utolsó, milyen fétis?

Köszi a normális válaszokat, hát igen tudom hogy sok "munka" van ebben is mármint aki ezzel foglalkozik az reggeltől estig videókat szerkeszt (vagy kifizeti annak aki szerkeszti) fotóshoz jár stb. Lehet hogy külsőleg alkalmas lennék rá de semmiképp nem akarom ezt csinálni sok okból kifolyólag.

Azóta nem hozta fel a témát amúgy

2023. febr. 14. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!