Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágyik a párom az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyik a párom az exe figyelmére? Miért zavarja, hogy túllépett rajta a nő?

Figyelt kérdés

Mi már 1 éve együtt vagyunk, és előttem együtt volt egy nővel (nagyon rövid ideig) aztán a párom a dobta, pedig könyörgött neki a nő.


Annak ellenére, hogy a párom nem akar tőle semmit, láthatóan zavarja az egóját, hogy a csaj túllépett rajta. Állandóan figyelmet akar amúgy mindenkitől, közösségi médián is nemrég bejelölte a csajt, és megsértődött, hogy a csaj nem jelölte vissza. Teljesen leszarta eddig a nőt, de mióta az másfelé nyitott, próbál figyelmet kicsikarni belőle, múltkor rajtakaptam, hogy szemezget/szórakozik vele, hülyíti a nőt, csipkelődik vele. Tudom, hogy komolyan semmit nem akar tőle, de láthatóan nem akarja hagyni, hogy túllépjen rajta.

Én is csak egy ego növelő vagyok neki? Mindegy, hogy kitől, csak kapjon figyelmet?



2023. febr. 10. 19:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ezt a csipkelődös dolgot csak alkohol hatása alatt csinálja
2023. febr. 10. 19:28
 2/17 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hónapig voltak csak együtt
2023. febr. 10. 19:28
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Á, én ezt nem veszem be.
2023. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Melyik részére gondolsz?
2023. febr. 10. 19:30
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy narcisztikus barom. Neked sem kellene vele lenni
2023. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Az egész történetre gondolom.
2023. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol láttad meg őket? Ha ez nem kamu, akkor a pasid egy idióta. Lépj le, mielőtt kihasznál és összetöri a szíved. Mert hogy a fejében valami nem stimmel, az tutifix.
2023. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyetemi buliban, amikor jöttem vissza mosdóból
2023. febr. 10. 19:33
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy komolyan semmit nem akar tőle"


Az egyik nagy tévedésed az itt van, azon túl hogy nem kéne vele együtt lenned. Dehogynem akar tőle, simán összejönne vele újra. Ha nem így lenne, nem csinálná azt, amit :)


Magyarázgathatsz magadnak bármit, a te dolgod. Attól még ez az igazság.

2023. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Épp adott neki a piájából, meg olyan szexi nézéssel végigmérte és mosolygott. Ismerem ezt a nezeset, es nem lehet felreerteni, ilyen “onelegult” hogy ő rá most figyelnek.
2023. febr. 10. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!