Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy azért ment tönkre egy kapcsolatod, mert a körülmények nem voltak megfelelőek?

Figyelt kérdés
Mondjuk egyéb magánéleti, családi problémáid voltak, vagy munkahelyen nem mentek jól a dolgok és nem tudtál a kapcsolatra koncentrálni, vagy bármi egyéb külső, nehezítő körülmény miatt nem jött össze végül?
2023. febr. 12. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ilyen helyzetben vagyok. Még nem ment tönkre a kapcsolat, de már afelé tendál sajnos.
2023. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sok nő "menekül "egy házasságba akinek otthon a szüleivel és a testvéreivel rossz a kapcsolata. Nos exem is ezt tette, sőt született egy gyerekük is. Igazából a gyerek születése után jött rá hogy a pasi is egy gyerek. Elváltak.

Amikor megismertem az exem a nővérénél lakott a kusfiúval (aki egy pasinak sem kellő vénlány volt vagy nem felvállalt leszbikus). A nővére nem engedett fel pasit a lakásába a gyereknek meg ott kellett tanulnia....

2023. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es es miert nem koltoztek el?
2023. febr. 12. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk a covid tett be, illeve ő pont a kórház intenzívén dolgozik, ahonnan elküldték azokat akik nem voltak hajlandóak beoltatni magukat, így most mégtöbbet dolgozik 12 órában. Az én cégem is megszűnt ,és szintén csak 12 órás munkát találtam. Szerintem ettől még tudtunk volna találkozni, de ő mégis úgy döntött,hogy ennek nincs értelme így .😒
2023. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es az en volt kapcsolatomnak szinten a covid tett be. Nalunk pont forditva volt, a home office miatt 24 oraban egyutt voltunk, megszuntek a szorakozasi lehetosegek, ram unt tulajdonkeppen. Nagyon fajdalmas volt, mert en csaladot szerettem volna, amitol igy mar elestem, mert kicsusztam az idobol. Neki azota lett mas ( mar a kapcsolat kozben is kifele nezegetett), en meg itt maradtam. Hat ez van.
2023. febr. 12. 09:37
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk a covid pont, hogy jót tett. Nagyon klassz egyutt lenni, dolgozni ugy, hogy barmikor ott a másik. Viszont, más problemák vannak, pl nem akar feleségül venni, én meg igyekszek megutálni őt, de nem sikerül sehogy :(
2023. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os egyeb dolgokban halad a kapcsolat? Pl terveztek csaladot, ilyesmi? Mert lehet, hogy akkor csak a hazassag nem fekszik neki, de azert lehet ra szamitani. Nem?
2023. febr. 12. 09:46
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

"vagy bármi egyéb külső, nehezítő körülmény miatt nem jött össze végül?"


Évekig hitegetett hogy el fog válni ha nagyobbak lesznek a gyerekek (hogy ne sérüljenek érzelmileg). Aztán teltek múltak az évek, a gyerekek nagykorúak lettek, de ő még mindig házas (a vagyont sem akarja elfelezni az nejével). Persze azóta is vannak a felesége mellett aktuális "barátnői", akik sokszor úgy tudják hogy elvált.

Hát nem rajtam múlott az biztos.....

2023. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, sajnalom:-(
2023. febr. 12. 10:24
 10/13 anonim ***** válasza:
3as!!! Mert exem és a nővére 12órában váltott műszakban dolgoztak egykórházban. Tehát a gyerekre felváltva vigyáztak+iskola is közel volt.
2023. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!