Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eldöntöttétek már, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldöntöttétek már, hogy mit adtok a párotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Semmi kreativitás nincs bennem,és utálom hogy karácsonykor eltérő értékű ajándékok születnek...ráadásul a páromnak mindene megvan...
2010. okt. 4. 22:21
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
49%

valami kézzel készített szarra szavazok ismét.

"ingyen" van, eszmei értéke felbecsülhetetlen és én örülnék ilyesminek, és szerintem egy normális csaj értékelné.. de kitudja..:)

22/f

2010. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
karácsonyig még sok idő van, én ilyenkor annyit teszek h nyitott szemmel járok, és egyszercsak meglátom a tökéletes ajándékot :):):
2010. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem fiúnak kell ajándékot kitalálnom:) jézuskarucin kívül :S
2010. okt. 4. 22:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom egy könyvet kap. régóta kinézte, csak sajnálja rá a pénzt. mindene megvan, de erre nem költene pénzt... keress te is vmi hasonlót...
2010. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha picit odafigyelsz rá, megtudhatod mi érdekli:barkácsolás, tudomány, sport, technika, a hasa, vagy más...


Amint rájöttél mit szeret rajtad kívül meg van a témakör, abban pedig már azért van válogatni való...

( barkácsolni való, könyv, sport eszköz, tudományos újítás, vagy valami égbekiáltóan jó karácsonyi vacsora)


Az én párom a fizikát szereti XD

2010. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 rozika10 ***** válasza:
A pasim nagy ujpest drukker tőlem egy mezt kap asaját nevével!És a számával ami a 10es!!még gyűjtenem kell rá!
2010. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én pedig a karácsonyi szexre szavazok! Míg mindenki a misében van, mi a nappaliban. Lehet ennél szebb karácsony?
2010. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A páromnak annál nagyobb ajándék nem lehetne hogy együtt leszünk én meg a gyerekek ! végre pár honap után ki megyünk hozzá .
2010. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A legjobb ajándék mindig (legtöbb esetbe) az amit magad csinálsz :)

Lehet nem úgy sikerül ahogy te szeretted volna..de a szándék a lényeg.

2010. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én azt tervezem hogy karácsony estéjén megkérem a kezét. Lehet szerintetek ennél szebb karácsonyi ajándék?
2010. okt. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!