Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sírva fakadtok párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sírva fakadtok párotok előtt, mert nem adott semmit Valentinra, pedig ő már reggel fel lett köszöntve, ennek ellenére sem adna semmit, kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Szerinte nem igazi ünnep. De karácsonyra se kaptam semmit!
2015. febr. 15. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor ő mit ad bele a kapcsolatba, csak a farkát!?

Egy kapcsolat nem egyirányú utca.

Az addig rendben van, hogy valakinek nincs sok pénze, de aprósággal is lehet örömöt okozni.

2015. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs túl nagy értelme és értéke az ünnepnek. Töltsék a szerelmesek a napot együtt ha tudják, aztán ennyi.
2015. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem,sírva meg biztos nem fakadnék.Én adtam neki most egy apróságot,ő eleve nem szereti a Valentin-napot,de én se vagyok oda érte.Karácsonyon már elgondolkoznék inkább ...
2015. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem még lehet érteni, ha utálja a Valentin-napot és nem akar beállni a konzumidióta sorba. Ettől persze lehetne tekintettel rád, és mondjuk okozhatna örömet ajándékon kívül mással is.

A karácsony kicsit más tészta... Tudod, hogy miért nem ajándékozott meg?

Lehet hogy nagyon más a szeretetnyelvetek, vagy már nem is szeret. De ha kommunikáltok eleget, ezek időben ki kell hogy derüljenek...

Saját tapasztalatból tudom egyébként hogy férfiként sokszor nehéz jó ajándékot kitalálni, bénát meg nem szívesen adok.

2015. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!