Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha barátom azt mondja hogy mindig hisztizek?

Figyelt kérdés
Mindig ezt mondja és próbálom vissza fogni magam de mindig azt veszem észre hogy össze vesztünk és nagyon félek hogy emiatt el fogom veszíteni(de mindig mondja hogy nem) ezért próbálok mindig változtatni és próbálkozom nagyon.de mit tegyek hogy ez be történjen meg?

2023. febr. 17. 22:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%
#10 Én sem szívesen írok privátot a bajaimmal. Ez egy fórum, erre van a topic.
2023. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
9%

11.

Nekem mindegy nem az Én gondom,tudtam volna segíteni!

2023. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

#9

Hát igen, ez a valódi kérdés. Milyen szitukban mondja, hogy hisztizel?

2023. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
27%

Ez a számolj 10-ig tényleg jó gondolat.

Közben próbálj meg gondolkodni is a helyzeten.

A nők sokszor hagyják, hogy az érzelmeik sodorják őket, de ez nem mindig jó.

2023. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
#12 Itt miért nem tudsz?
2023. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

"de mit tegyek hogy ez be történjen meg?"


Meg vagy fázva, be van dugulva az orrod? :)

2023. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
De min hisztizel? Nem mindegy
2023. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%

A hiszti rövidítése a hisztérikus viselkedésnek. Ez általában a felnőtteknél nem normális viselkedési forma, és gyakran érzelmi szabályozási nehézségekkel jár. A hisztérikus reakciókat általában a stressz, a frusztráció, az elkeseredettség, az érzések elfojtása és más érzelmi stresszorok okozzák.


A hisztérikus reakciók általában olyan viselkedést jelentenek, mint például az érzelmek intenzív kifejezése, az irányítás elvesztése, az indulatok kitörése és az irracionalitás. A hisztérikus viselkedésnek lehetnek személyiségzavarokkal és szorongással kapcsolatos okai.


Úgy gondolom, nem a veszekedés után félsz, hogy elveszted emiatt, hanem eleve attól félsz, hogy könnyen pótolható vagy, emiatt viselkedsz a leirtak alapján.

2023. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg férfi van, aki hisztinek nevezi azt, hogy nem értesz vele egyet, vagy ha teljesen érthető módon megbántódsz valamin és őszintén szólsz érte.

Jó lenne tudni néhány példát, hogy mit nevez annak.


Nekem is volt ilyen párom, aki minden negatív megnyilvánulásomat hisztinek nevezte, és nem foglalkozott azzal, amit mondtam, csak, hogy "megint hisztizek", pedig megmondta, hogy nem akarja ezt többé. Ha ő valóban hisztériázott, arra eszébe se jutott volna ezt a szót használni, ő csak "dühös lett" vagy "megbántódott". Pedig sokkal többször volt olyan, hogy félreértett valami félmondatot, aztán rögtön elkezdett fröcsögni, kikérni magának, én meg azt sem tudtam, miről beszél, mert annyira köze sem volt a valósághoz az eszmefuttatásának, hogy először nem is tudtam követni. De ez nem hiszti. :)

Ez is a bántalmazás egy formája. Elhiteltelenít, és elintézi, hogy ne is kelljen meghallgatnia, aztán oda jut a dolog, hogy gyakorlatilag bármit művelhet már, amit csak akar, ha nem tetszik, akkor megint "hisztizel" és galád módon veszélyezteted a kapcsolatot.

Az ilyen mérgező embert ott kell hagyni.

Nem mondom, hogy biztosan ez a helyzet, ki tudja, lehet tényleg hisztizel.

De ahogy látod a rejtetten erőszakos, gusztustalan válaszokat itt is, szerintem sajnos megfontolandó lehetőség, amit írok.

2023. febr. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
20%
Felnőttként viselkedj, hagyd el a hisztit vagy a párod fog elhagyni mert egyszer megunja. Minden nap menstrualsz? Mert akkor érthető. Vagy a parodat unod és nem mersz neki szólni hogy fusztral a jelenléte.
2023. febr. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!