Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez zsarolás lenne a részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zsarolás lenne a részéről vagy miért mondta?

Figyelt kérdés
Mondtam a barátomnak, hogy majd később szexeljünk, de ő ragaszkodott hozzá pont abban az időpontban. Azt mondta ha nincs szex máris, akkor megy haza, de utána előadta, hogy ő nem is komolyan mondta. De olyan is volt már, hogy menni akartam valahova, és nem hagyta, hanem lefogott.
2023. febr. 19. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Pfú bszki.

Hááát igen, tekinthető zsarolásnak, de az egészben negyob bprobléma, hogy nagoyn az jön ki, hogy a szexért van veled, nem másért.

Az meg, hogy ha nem akarod lefog és megdug, azt nemi erőszaknak nevezik és a törvény bünteti.


Hagyd el ezt a pasit, egy erőszakos gyökér, veszélyes.

2023. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lefogott?

Csak szerintem nem okés?🤔

2023. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szex közben fogott le, hanem azon kívül.
2023. febr. 19. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Még mindig vele vagy? Ez hányadik kérdésed?

Igen, teljesen normális. Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Amíg neked ez így jó, addig ezt kapod.

2023. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
ok, akkor nem nemi erőszak, de mindenesetre ez egy elég erőszakos gesztus, egy normális kapcsolatba ilyen nem fér bele. Menekülj!
2023. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez nekem már szakító ok lenne. Nem normális a srác. :(
2023. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan mondanám neki,hogy vége a kapcsolatnak,ha lefog csak azért,mert neki dugnia kell.Egyértelmű,hogy a szexért van veled.
2023. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megsértődött an kis ovis fiúka, aztán még a felelősséget se vállalta. Legalább kért volna bocsánatot.
2023. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!