Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az az idegesítőbb, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az idegesítőbb, ha valaki féltékennyé tesz minket, vagy az ha a másik alaptalanul féltékenykedik és ezzel az agyunkra megy?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem féltékeny, attól még lehet, hogy szeret, csak éppen van önbizalma, és megbízik bennem, mer látja rajtam h szeretem?
2010. okt. 5. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő idegesítő.
2010. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, aki ok nélkül féltékenykedik.
2010. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem nem lehet féltékennyé tenni , tehát csakis a másik idegesítő .

(Nem belekötni , én ilyen természet vagyok)

2010. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem az előbbi. nem díjazom, ha úgy tesz, mintha lenne mire féltékenykednem, csak azért, hogy jobban figyeljek rá. A másik is idegesítő lehet, de ott legalább tudom, hogy figyelemhiányos az illető, könnyebb rájönni és megoldani.
2010. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Féltékennyé tenni nem túl tisztességes szerintem. Féltékenykedni meg lehet idegesítő.
2010. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő szörnyen idegesítő gyerekes viselkedés.
2010. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szándékosan csak úgy lehet téged féltékennyé tenni, ha bizonytalan vagy. Vagy azért, mert belül érzed, hogy te nem a maximálisan önmagad adod ebben a kapcsolatban, vagy nem bizol saját magadban, azaz nem egészen az vagy, akinek mutatod magad a párod előtt. Az ilyeneket még élvezik is féltékennyé tenni egyesek. Van, aki már attól bevadul, ha a párja másik személlyel beszélget. Ez betegség, amit kezelni kell. Ez a válaszom mindkét kérdésedre.
2010. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Engem nem is az zavar, hogy féltékeny lennék, vagy hogy a párom az, csak az zavar, hogy bár a párom nem kell az ismerőseimnek, szal nem akarják megszerezni, de olyan mintha egyesek velem versengenének, hogy kinek jobb a kapcsija, vagy kinek van több önbizalma, sokan akkoris leégedetlenek magukkal, ha én a helyükbe, nem lennék az :)

sose voltam se nagyképű, sem versengő tipus, főleg nem akartam a másét. De aki azt mutatja, hogy jóba van velem, főleg rokon, barát, az legalább ne versengjen velem, meg ne játsza meg magát. Ne fájjon neki ha boldog vagyok.

Olyan mnitha direkt akarna idegesiteni azzal, hogy most folyton magáról mesél előttem a pasimnak is, holott senki nem kérdezte. Meg ha anyám rólam kezd el mesélni, akkor ő meg folyton felhoz egy témát saját magáról. Mintha viszketegsége lenne, de ha ketten vagyunk, a csaj akkoris magáról mutogat nekem fotókat, mintha azt mondaná, figyelj de jól nézek ki, meg jobb vagyok nálad, csak burkoltan, pedig én akkor sem vagyok se irigy, se féltékeny senkire, és mások örömének tudok örülni.

Én nekem is lenne mire büszkének lennem, vagy örülnöm, de sose szoktam dicsekedni, meg szétkürtölni akárkinek. Sok csaj egymással verseng, ez olyan mintha a pasikat csak kihasználnák, mintha önmaguk meg a másik bosszantása fontosabb lenne. De ha észreveszik, hogy nem érnek el vele semmit, akkor szerintem megunják :)

Velem ne sajnálatból, vagy érdekből legyenek, és senkinek sem lesz rosszabb, ha én boldog vagyok

2010. okt. 7. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!