Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam ott ha ilyen dolgokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ott ha ilyen dolgokkal viccelődik?

Figyelt kérdés

A barátomnak nem tetszett, hogy képeket raktam ki magamról, nem magamutogatós kép, tehát sem a mellem, sem a fenekem sosincs kint egy képen sem, valamikor arcos képeket teszek fel magamról, és más férfiak is szoktak lájkolni, és szoktak nekem szívet is küldeni, pedig ki van írva, hogy kapcsolatban vagyok.

Erre a barátom megjegyezte, hogy örülne, ha máskor nem raknék ki magamról képet, és hogy ha legközelebb meglátja, akkor kapok tőle egy pofont. De utána mondja, hogy csak szívatott, és viccelt, de amúgy tényleg nem örülne neki.


2023. febr. 27. 18:03
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Igen.

Már az, hogy zavarja, hogy kiteszel képeket és irányítani akar, elég red flag, de hogy veréssel fenyeget (bocsánat viccelődik - ez miért is vicces amúgy, mikor Mo-n hetente egy nő hal meg párkapcsolati erőszaban???)akkor meg pláne.

2023. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez egy irányításmániás gyökér, aki most még csak a képeket tiltja meg, kis idő múlva meg már a boltba sem mehetsz át a kísérete nélkül.
2023. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel a lendülettel tettem volna fel egy "csöcsös" képet, és egyben pakoltam volna össze a betyárbatyuját, hogy isten áldja.
2023. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2023. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Értem én hogy ritka a normális pasi.

Azt is hogy te nem tudsz annyit letenni az asztalra, hogy egy ilyen a kevés értelmes közül téged válasszon.

De akkor se kéne egy pillanatig se felmerüdjőn, hogy egy ilyen sz@rdarabnal elegyél. Vedd tudomásul hogy jobb egyedül mint vele.

2023. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Tegnap se volt vicces, ma sem.


Ha nem akarsz lépni, akkor meg nyugodtan fogadd el a bántalmazott nők sorsát.

2023. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azert mondja, hogy viccelt, mert ott akkor epp nem akart pofan bszni, de legkozelebb megteszi, nyugi.
2023. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? :(
2023. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem unod...?
2023. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!