Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátnőm sokat viccelődik...

Egy barátnőm sokat viccelődik "leszbis" dolgokkal. Szerintetek ez meddig okés?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvelem őt és semmi esetre sem szeretném megbántani, de már kicsit zavaró a viselkedése és néha úgy érzem nem is annyira viccel. Ő is teljesen hetero, nem sokára lesz az esküvője, szóval valószínűleg csak viccből csinálja ezeket, de azért elég furcsa. Eleinte csak szóban hülyéskedtünk, amiben én is benne voltam, de semmi durva csak, hogy "nyitva hagyom neked az ajtót este" meg ilyesmik, aztán néha küldött szexi fürdőkádas képeket, amik nem voltak furcsák, mert más barátnőim is szoktak ilyet, sőt én is küldtem már olyat, amin a lábam látszik fürdés közben, szóval ez még nem is zavar. Később egyre gyakoribb lett, hogy megfogta a fenekemet vagy a mellemet, és ezek már eléggé feszélyeztek. Ilyenkor többször is mondtam neki, hogy oké ez már kicsit sok, inkább ne csinálja, de aztán általában elnevetjük a dolgot. Volt két eset mostanában, ami nekem már túl megy egy bizonyos határon, de lehet túlregálom. Az egyik, hogy múlt héten strandon voltunk velük, négyesben szóval ott volt a barátom és a vőlegénye is, de 2x is alám nyúlt, úgy ahogy a pasik szokták. Elsőre még nem reagáltam le, másodjára már szóltam és akkor nem is csinálta többet. A másik tegnap este volt és az igazsághoz hozzátartozik, hogy kicsit ivott is, de józanon is szokott ilyeneket csinálni, csak most egyszerűen nem akarta abbahagyni. Nagyon sokat fogdosta a mellemet, markolászta a fenekemet és többször is a lábam közé nyúlt, egyszer mintha le is akart volna smárolni. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy ez szimpla viccelődés, amire eleinte én is vevő voltam, mert abszolút poénnak tünt vagy van benne egy kis biszex hajlam. Ezeket egyébként a vőlegénye előtt csinálja, ő is csak röhög rajta, láthatóan nem veszi komolyan, valószínűleg nekem sem kellene. Már beszéltem vele erről, de nem nagyon veszi komolyan, pedig a tegnapi dolog nekem már tényleg zavaró. Szerintetek hogyan kellene ezt teljesen leállítani köztünk, ha eleinte én is szivesen viccelődtem (csak szóban) ilyesmivel, úgyhogy nehogy megsértődjön? Tudom, hogy nagyon szerelmes a párjába szóval nem arról van szó, hogy akarna tőlem valamit, hanem valószínűleg tényleg ezt viccesnek találja és egy bizonyos szintig szerintem is az volt. Szerintetek ez mennyire férhet bele egy barátságba és hogy lehet finoman leállítani?

25/L


2020. aug. 2. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Ez szexualis molesztalas zaklatàs függetlenül a letezö vagy nem letezö hajlamaitol.

Valszeg azt hiszi ettöl ö vonzobb a pàrjànak, mert sok pasi szerezti a b.zi nöket

2020. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátnő. Ez egy zaklató.
2020. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ő biszex, csak eddig nem valotta be magának az is lehet. Nem a párja miatt csinálja, hanem azért mert tényleg élvezi. Szivesen lenne veled úgy.
2020. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos pedig lehet, hogy leszbi, vagy biszex. Próbálja titkolni és visszafogni magát, de néha kibújik a szög a zsákból.
2020. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit hozzá tennék hogy ez tényleg durva, én férfi vagyok és ha egy másik férfi csinálná ezt velem már szét vertem volna.
2020. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ha leülnék vele beszélni, hogy nekem nincs semmi ilyesmire igényem akkor hülyét csinálok magamból, mert közben neki sincs, csak ilyen fura a humorérzéke. Egyébként nem ismerem olyan régóta, kb 9 hónapja.
2020. aug. 2. 13:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki határozottan hogy ezeket ne csinálja, ha semmiképpen nem érti akkor ne baratkozz vele szerintem. Mondd meg ez neked nem tetszik, nagyon nem.
2020. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Tuti biszex. Nekem már a gondolattól hányingerem van, hogy a barátnőm ezt velem csinálja. Fogdossa a mellem, meg odanyúl... Bleeee. Jól bírod.

Én beszélnék vele, ha jó barátnőd, megérti. Legyél kedves. Mond neki, hogy ez neked kínos, kelletelenül érint, és te zárkózottabb vagy, szóval ne csinálja. Hazudhatsz is, hogy már ismerősök látták és azt terjsztik leszbi vagy, és ez téged bánt. Hátha leállna.

2020. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Neked is tetszik a dolog, ha 9 hónapja nem állítod le.
2020. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"egyre gyakoribb lett, hogy megfogta a fenekemet vagy a mellemet, "

"Nagyon sokat fogdosta a mellemet, markolászta a fenekemet és többször is a lábam közé nyúlt"


Ha egy pasi ennek a töredékét csinálná, már életfogytiglant kapott volna.

2020. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!