Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért szakított velem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szakított velem a volt barátom, mert nem vagyok szőke, nem vagyok hajszínileg az esete, azt mondta, ha az lennnék beleém tudott volna szeretni. Erre szerintetek fer, hogy 2 és fél év után jön rá?

Figyelt kérdés
Meg hogy neki a szőke az az angyali, a jó, míg a fekete a sötét démont testesti meg? Ez milyen szöveg???
2010. okt. 6. 00:22
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
:D Én biztos kivágnám a f*szra :D Ez mekkora szöveg... ilyet 1 csajnak se írnék... Nehogy már te változz meg mer neki nem tetszik a hajad színe:D Ez nagyon gyenge kifogás szerintem.
2010. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy fessem be, vagy vegyek fel egy parókát, hogy megnézzük a hatást......... :)
2010. okt. 6. 00:25
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon gáz lekoptatás volt.Nincs köze a hajszínedhez.
2010. okt. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
:D Kérdezd meg, h 2 hét múlva a melleimet ne nagyobbítsam meg?:D Tuti lesznek még ilyen hülye kifogásai:D
2010. okt. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem! A hajszínt már régebben is emlegette, igazat mondott, nem hazudott.
2010. okt. 6. 00:29
 6/29 A kérdező kommentje:
Totál így gondolja, azt mondja, hogy ő két és fél év alatt nem volt belém szerelmes, és ez lehet a hajszínem miatt van, szóval fessem be, tegyek parókát! :) Vicces, és szomorú az egész.
2010. okt. 6. 00:30
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
ÖRÜLJ, HOGY MEGSZABADULTÁL TŐLE!!! ;))) (komolyan!!!)
2010. okt. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korlátolt hülyével miért kell foglalkozni?
2010. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
valahol megértem őt... fontos az ideál egyes embereknek, és lehet, ő csak az ideáljába tud az lenni.
2010. okt. 6. 00:46
 10/29 anonim ***** válasza:
ez de kamu kérdés
2010. okt. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!