Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tőle várni? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tőle várni? Miért szól be nekem mindig?

Figyelt kérdés

Előfordult már, hogy már nem írtam egyből a barátomnak, vagy szakítani akartam, akkor egyből leáll hívogatni folyamatosan.

Ha veszek magamra ruhát, akkor miért veszek, miért nem spórolok, ha nem veszek, akkor miért nem veszek, hiszen van egy csomó pénzem. Ha kisminkelem magam, akkor mégis miért sminkelem ki magam, majd idős koromra csúnyábban fogok kinézni. Pedig nem is használok sok sminket, de az alapozót szeretem, mert úgy érzem, még pluszban védi is az arcom.

Most 30 éves vagyok, és nem érti, hogy most miért nem akarok gyereket, elmehetnék jobb munkahelyre is, ahol jobban keresek, ugyanis ő csak nehezen fog tudni eltartani minket, ha gyerek is lesz. Ő csak a jót akarja, és nem tudja mit akarok az élettől, mit akarok én 35-40 évesen akarok majd szülni? Mégis egyszer mikor később jött a menstruációm, örült hogy végül megjött, és nem lettem terhes.

Az is előfordult már hogy megakadályozott hogy kimenjek a szobából, mikor kérdezem miért csinálja, akkor mondja, hogy viccből.


2023. márc. 5. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok együtt?
2023. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2023. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom kérdezni, hogy miért?!

Ez nem egy boldog párkapcsolat amit leírtál..

2023. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el, ilyen egyszerű. Tiltsd le.
2023. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!