Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel megismerkedtem, de az exe mindíg "terrorizálja" munkahelyen, és azon kívül is. A lány pedig nem tudja elküldeni mert még frissek a sebek. Szerintetek van értelme várni a lányra?

Figyelt kérdés

#ex #Lányra várni
2018. aug. 23. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
az ilyen nőre sose várj. sose fogja elküldeni a pasiját.
2018. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De megbeszéltük hogy ha lerendezi a dolgokat akkor megígéri hogy keresni fog. 2 évet voltak együtt kb 2-3 hónapja szakítottak és külön él a lány. Meg nagyon jól éreztük magunkat nagyon sok a közös ezért nem is értem...
2018. aug. 23. 11:31
 3/14 anonim ***** válasza:

Az uram így vágott bele a kapcsolatunkba, tisztában volt ezzel. Több mint 21 éve van mellettem.


Döntsd el, hogy az adott személy megéri-e neked,van-e olyan értékes számodra mert ez mindig személy függő.

2018. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3+ Engem nem terrorizált, csak jött utánam sok évig, hogy ...


Az is tény, hogy ha az uram meghallja a nevét a srácnak már

..a vérnyomása az egekben:D még ennyi idő után is..

2018. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oh végre egy olyan válasz amit még sosem láttam:) Igen nekem nagyon megérné, mert a megismerkedésünkor is ott volt az exe és nem foglalkzott vele. Csak oda pofátlankodott a háza elé amikor kísértem haza és jól össze zavarta. Meg elhívta beszélgetni hogy lerendezzék a dolgokat, könyörgött lehajott fejjel stb, de nem tudta elküldeni véglegesen a lány... De azt se mondta hogy oké próbáljuk meg újra stb. Csak fájnak a sebei mert elterveztek egy életet lakással stb csak nem lett belőle semmi. Plusz az ex 39 éves nem is értem.. a lány 25 én 28. Egy 39 éves mi a szart akar egy 25 évestől? Miért nem a saját korosztályában nézelődik minek kell értetlenkedni és nem hagyni békén a máskat?...
2018. aug. 23. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:
elég defektes a csaj de te tudod
2018. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak amióta történt ez a felbukkanásos dolog alig beszélünk... Meg írta is hogy ne várjak rá stb mert így az exe miatt nagyon rossz mert egy eltervezett élet szilánkjai törtek darabokra és még szúrnak.. Oké azt írtam nem várok, hogy ne legyen neki is gáz meg nekem is, de.. én szeretném megpróbálni vele! Nagyon megkedveltem, és tudom hogy most össze van törve, és minden baja van ezért nem is akarok írni neki hogy tudjon tisztán gondolkodni, meg lerendezni a dolgait(bár nagyon nehéz megállni) csak nem tudom lenne-e értelme. Ti jártatok már hasonló cipőben?
2018. aug. 23. 11:45
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon gyerekesen viselkedik a lány.

Ne várj rá mondta... Ergo ő annyira nem szimpatizál veled. Ha tenné akkor nem küldene el a "francba" hanem keresné a társaságod. Ennyi röviden tömören...

2018. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:S Lehet de nem küldött el a "francba" csak a begolyózás, sírógörcs, és idegbetegség szélén van. Ezért akarok időt adni neki, hogy mondjuk nem keresem a társaságát egy ideig mondjuk 1 vagy 2 hétig. Ha mondjuk 2 hét után nem jelez vagy ha utána is ugyanez a helyzet akkor tudnám hogy hagynom kell nem voltam neki elég fontos nem versenyehetek 2 évvel pár héttel.
2018. aug. 23. 12:04
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
nem akar ez tőled semmit csak ahogy az exét is gyáva leszerelni meg a saját életét is rendbe tenni, úgy veled szemben is gyáva nyiltan megmondani. mondom az ilyen lelki sérülteket inkább kerüld el.
2018. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!