Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalkoznátok ilyen csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznátok ilyen csajjal?

Figyelt kérdés
5 éve ismerem a lányt, full szerelmes voltam belé évekig és tudta is ezt, de neki végig volt pasija. Sokszor átbeszélgettük az éjszakát messengeren/telefonon, találkozgattunk úgy is, hogy tudta a barátja, de amúgy nem történt köztünk testileg semmi. Közel 3 évet vártam rá, de nem dobta a pasiját ezért megszakítottam vele a kapcsolatot. Nagyon szar volt, sokáig minden lányban őt kerestem és valamiért nem tudtam azon túl lépni, hogy ő a tökéletes számomra. 1,5 évig nem beszéltünk, de most néha megint összefutunk, dumálgatunk. Nem igazán tudom mit érzek most iránta aszem leginkább idegesít, hogy megint sokat jár az eszembe meg hát azért vonzódom is hozzá. Viszont időközben a pasija a férje lett, de szarrá csalják egymást és nekem is utalgatott már rá a csaj, hogy lehetne köztünk valami. Sose lesz az enyém ebben biztos vagyok, de az ágyban tuti passzolnánk, jó lenne kipróbálni, mert rohadtul kívánom, de másrészről meg undorodom is tőle, hogy ilyen gyáva és nem hagyta már rég ott ezt a pasit. Szerelmes nem vagyok belé, úgy nem érdekel már, mint pár éve, de a szex jó lenne vele, lehetne előnye is ennek a laza dolognak azért. Ti foglalkoznátok vele vagy inkább jó messzire elkerülnétek egy ilyen csajt?
2023. márc. 12. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem olvastam végig de simán megdugnám
2023. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kerülném, mintha leprás lenne.
2023. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül sülne el jól a dolog,egy idő után újra felszínre törnének a régi érzéseid és sérülnél lelkileg.

Egy olyan nő miatt,aki egyáltalán nem biztos,hogy ezt megérdemli,sőt...

2023. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!