Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti foglalkoznatok komolyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznatok komolyabban egy olyan csajjal, aki teljesen kiabrandult a ferfi nembol?

Figyelt kérdés

Nagyon fura egy helyzet. Nem reg megismertem egy lanyt, akinek olyan kisugarzasa van, hogy egyszeruen nem lehet nem eszrevenni. Nyitott, kedves szemelyiseg, emellett intelligens es gyonyoru szep. Viszont egyszeruen ugy erzem erzelmileg megkozelithetetlen a multja miatt. Nagyon sok fajdalmat okoztak neki es mar teljesen elvesztette a bizalmat az emberekben. Mondta, hogy a szex nala nem akadaly, de a kapcsolatba nem akar belemenni.


Nem tudom erdemes e vele tovabbra is tartanom a kapcsolatot. En tobbet is terveznenk vele, de igy nehez. Meg persze hulyet sem akarok magambol csinalni...


2017. szept. 10. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd az ilyet, nem lesz jó vége.
2017. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszabb ***** válasza:
16%
Hülye vagy? Ember! A szexben simán benne van és még jó nő is. GONDOLKODJ! Ha te nem használod ki a lehetőséget, majd kihasználja helyetted másik tucatnyi bika.
2017. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megszívod vele, mert írod, hogy te komolyat szeretnél, ő neki meg csak szex jöhet szóba. Mi a garancia arra, hogy melletted nem szexelne-e mással? Hiszen csak kapcsolatba nem akar lépni senkivel...szükségletei ennek ellenére vannak. Én csak akkor mennék bele a helyedben, ha te is csak dugást akarnál tőle, viszont ott is fent áll az a veszély, hogy beleszeretsz. Részéről ezt már kevésbé tudom elképzelni, ha ennyire besavanyodott lett a csalódásai által.
2017. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senkivel sem foglalkozom, aki nem bízik meg bennem. Szex oké, de mást nem csinálnék vele. Nem végtelen az időm, hogy évekig melózzak a bizalma visszaépítésén, amit aztán lazán odaadhat másnak is. Ha van egy csöppnyi eszed, akkor viszed az ágyba párszor és ennyi. Az meg, hogy egy csodának tartod... Rád ilyen hatást tett, elfogultan látod. Pár év múlva más lesz a helyzet.
2017. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem menj bele abba amit szeretne aztán hátha idővel változik a hozzáállása a dologhoz.... Én két ilyen nőt már kihagytam és bánom azóta is! Amúgy több oka is lehet,hogy ezt mondta. Fel a fejjel,sok sikert! 🙂
2017. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem akarok 0-24-ben arra figyelni nehogy valami olyan kétértelmű apró dolgot csináljak, amin egy átlagos nő simán túllép, ő meg napokig duzzog rajta mert "a férfiak ilyenek".
2017. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos számodra akkor igen. Hasonló helyzetben voltam egy lánnyal, valamivel meg tudott fogni onnantól bele voltam esve és ki is tartottam mellette, közel egy év után feküdtünk le először. Rengeteget beszélgettünk, egy erős baráti kötelék is kialakult köztünk, nem bántam meg hogy ennyit vártam rá. Úgy éreztem ritka kincset fogtam ki, melyet nem engedhettem el.

Szóval ha úgy érzed megéri rá várni és kitartó vagy akkor tarts ki mellette. Barátnőmmel már 3. éve együtt vagyunk, megtaláltuk egymásban a legjobbat.

2017. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló szituáció volt, de ez a csak sex és más semmi szöveg is azért volt, hogy taszítsam a srácot, mert láttam komolyabban gondolkodik, de csak időre volt szükségem, mert tisztában voltam, azzal, hogy a bizalmat magamnak kell vissza építgetni. Viszont, ha az adott srác konkrét kijelentéseket tett volna, akkor beadtam volna a derekem. Csak dac meg ideiglenes hiszti, kinél mennyi idő még elmúlik.
2017. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!