Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha szégyellem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szégyellem a dolgot?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival,elmentünk pár randira,buliba,és pár randi után felmentem hozzá. Nem feküdtünk le,viszont orálisan kényeztettük egymást,azonban az egyik barátja ránk nyitott. Hogy kevésbé legyen kínos a helyzet,akkor egy kis nevetéssel letudtuk a dolgot,utána nem volt semmi baj. Azonban utána szakítottunk, és én most összejöttem mással,aki mint kiderült ismeri a volt pasit és annak baráti körét is. Vannak közös barátaik,és bár a jelenlegi pasi tudja hogy volt köztünk valami,mégis attól tartok hogyha az emberek megtudják hogy együtt vagyunk akkor azt fogják hinni hogy a barátnője könnyűvérű,meg hogy nevetni fognak rajtunk. Szerintetek csak túlaggódom a dolgot és nincs ebben semmi?
2023. márc. 18. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt túlgondolod. Teljesen normális az ilyesmi.. a legtöbb embernek nem csak egy szexuális partnere/párkapcsolata van az életében.
2023. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlaggódod.
2023. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Nők és a problémáik..
2023. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Érdekesnek tartom amikor emberek azon aggódnak hogy ki mit fog szólni, de azért előtte megteszik amit megtesznek.

A másik meg az, hogy én inkább azon aggódnék a helyedben hogy pl. a gonorrea (tripper, kankó) a szájnyálkahártyán is megtelepszik, sokszor tünetmentesen terjed orális szex útján, úgyhogy ha valakivel ilyesmit csinálsz, nem árt jobban ismerni az illetőt (nem első látásra bekapni neki).

Mindezt segítő szándékból írtam.

Szoktam javasolni azoknak akik így váltogatják a partnereiket, hogy nem ártana évente egy teljes körű STD teszt, nem csak vérből, hanem hüvelyből, száj- és végbélből vett kenetből is. Az óvszer sem véd meg minden betegségtől.

Úgyhogy inkább ilyesmin agyalj, nem azon hogy mit szólnak mások.

2023. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha felmentél hozzá, mit keresett ott a barátja? Vagy nem zárja a bejárati ajtót?
2023. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom kollégium, hogy rátok nyitottak. A srác felvágásból nem zárta az ajtót, hátha rátok nyitnak. A haverok közt nyilván menő ha épp szopják.

Nagyon dedó, de fiatalon megesik.

Neked viszont semmi aggódnivalód nincs, ő viselkedett gyerekesen.

2023. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!