Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éveskapcsolat után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éveskapcsolat után miért érzem azt, hogy nem tudok megfelelni?

Figyelt kérdés
Évek után újra azt érzem szerelmes vagyok (kb három éve volt komolyabb kapcsolatom de az se volt hosszú életű), még tudom, hogy nagyon friss, kb 2 hete ismerjük egymást de napi szinten találkozunk hétköznap. Viszont a fülembe jutott, hogy egy hónapja se lett vége egy több mint 5 éves kapcsolatának méghozzá úgy, hogy megcsalták, szóval félek, hogy csak felejteni akar és nem gondol semmit komolyan, bunkóság lenne tisztáznom vele? Szerintem azt se sejti, hogy szerelmes vagyok. Smároláson kívül nem volt még több. 21/f

2023. márc. 18. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Hát szinte biztos, hogy nincs túl rajta, én hanyagolnám.
2023. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy van rajta tul.
2023. márc. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
81%

Jaj, gyerekek, ti aztán tudjátok, hogy nincs túl rajta, ugye? Párkapcsolat és párkapcsolat, szerelem és szerelem között fokozatok vannak. A legtöbb fiatalkori liezon csak lepkefingnyi érzelmi töltettel bír, ami úgy illan el, mintha ott se lett volna.

Szóval ne kishitűsködjél, kérdező. Add a legjobb formádat, és igyekezz megismerni a női gondolkodásmódot és lelkivilágot.

2023. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

SeniorSef: a csak 5(!) evet volt egyutt a komajaval, es nem azert lett vege, mert mar nem szerette vagy onmagatol akart kilepni, hanem mert megcsaltak (es lehet, hogy ki is raktak). Kb 1-1,5 hete lehetett vege a dolognak, es maris a kerdezovel ismerkedett. Ennyi ido alatt meg azt sem lehet teljesen feldolgozni, hogy megcsaltak :D nyilvan azert kezdett egybol ismerkedni, mert erte az egojat egy nagy csapas, amit ferfi validacioval akart helyreallitani + tul ijeszto volt ujra egyedul lenni.

Persze, lehet, hogy tevedek es a csaj eppen 1000-bol egy, aki nem csak bufelejteskent ismerkedik, hanem tényleg ilyen erzelemmentesen tul van a dolgon,nem csak kapcsolatbll kapcsolatba ugral, de azert kicsi a valoszinusege.


Amugy hogy kicsit pozitiv is legyek: ha nincs is tul rajra, akkor sincs minden veszve. Attol, hogy bufelejteskent nyitott feled meg nem azt jelenti, hogy nem fog tenylegesen megszeretni vagy beledszeretni. En is azert ismerkedtem anno a parommal, hogy elfelejtsek valakit, aztan olyan jol sikerult a dolog, hogy a masikat mar el is felejtettem es gondolkozas nelkul, barkivel szemben a paromat valasztanam. Attol, hogy meg mast szeret nem jelenti azt, hogy teged nem fog meg annal is jobban szeretni.

2023. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen kihasznált. Pontosan az történet ami előre láttam. Több mint fél évet elvett az életemből. De legalább 180 fokot fordult a felfogásom a nőkről. Néha azért hiányzik az aki előtte voltam
jan. 23. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Reszvete kerdezo. Ha ez vigasz: en nokent jartam ugyanigy, szinten fel evig tartott, de jobban tonkretett, mint mas evek alatt. Nekem iden lesz 4 eve a sztori, es nekem is nagyon hianyzik az, ako elotte voltam :D viszont! Masfel eve van parom, es valoban nem olyan oszinten/naivan/tisztan vagyok mar szerelmes, ez sokkal jobb es minden nappal egyre jobb.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy attol, hogy olyan mar nem leszel, mint elotte, az nem azt jelenti, hogy nem leszel olyan boldog es nem fogsz valakit oszinten szeretni. Csak mashogy.

jan. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!