Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennyiből meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyiből meglehet állapítani,hogy az exem 'új' kapcsolatában nem érezheti jól magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Érdekelne a véleményetek az alábbi kis dologgal kapcsolatban.


Röviden:Valentin napot dobott az exem 2022-ben.Fő ok közé tartozott a depressziója,a szülei,(20on évesek vagyunk)önértékelési problémái stb.

Szépen engem is lehúzott mikor együtt voltunk,aztán a szakításból nekem egy trauma lett.Majdnem egy év volt,mire túltettem magam rajta,és visszahúztam magam teljesen egyedül ugyanarra a pozitív életvidám énemre,mint amikor a kapcsolat előtt voltam.Büszke vagyok erre,mert ez az egy év borzalmas volt számomra,pszichésen meg főleg,és sokat is tanultam.(nem első szerelem).Szakítás után még egy ideig beszéltünk,főbb okom az volt,hogy kiderítsem,hogy mi az a + ami miatt dobhatott(gondolok itt magamra),de semmi infó.Majd megelégeltem,tele lett a f*szm az egésszel,mert volt vita emiatt a + indokok miatt(gondolok itt arra,hogy néha-néha rákérdeztem),majd megszüntettem mindent vele kapcsolatban.Letiltottam,ha találkozunk "rá sem nézek".Szerintem aki ilyen módon dobja a másikat,ráadásul traumába verve,az még annyit sem érdemel,hogy ránézzek.Idővel utólag rájöttem,hogy érzelmileg baromira stresszes is voltam miatta,szorongtam is,illetve bántott is.Szóval örülök is,hogy vége lett.


Kb féléve (vagytöbb ideje) van együtt egy másik sráccal.Végeztem önfejlesztést,és simán megtudom állapítani,hogy kinek van párja,vagy sem.Szimplán kisugárzás alapján.Én Ő rajta egy depressziós embert látok,aki mintha nem is lenne együtt senkivel sem.Már majdhogynem rossz ránézni,folyik róla,hogy valami nem oké nála.Negatívság,semmi mosoly,szomorú arc stb.Tehát én ezalapján azt mondanám,hogy nem érzi jól magát abban a kapcsolatban,és valószínűleg csak elmenekült a fájdalom elől egy másik kapcsolatba,hátha egyszerűbb lesz.Illetve még azért mondanám biztosra,mert egyszerűen ezt érzem,és látom,amit fentebb említettem.Eddig sosem csaltak a megérzéseim,illetve rettenetesen empatikus vagyok.


Rettenesen érdekel a pszichológia,szeretném is tanulni egyetemen.


Szóval,szerintetek amiket itt leírtam,lehet valóságalapja,vagy csak hülyeség?Én az előbbire teszem a voksom.


Félreértés ne essék,nem akarok tőle semmit,csak szimplán kiváncsi vagyok.

Ha felkeresne,biztos elküldeném melegebb éghajlatra.


2xF


2023. márc. 19. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Lehet valóságalapja
Hülyeség
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, ne legyél olyan, aki mindent kielemez és pszichológusnak hiszi magát! Nem szabad mindent így nézni. És akkor mi van, ha mondjuk bele menekült ebbe a kapcsolatba ?

Mi közöd hozza? Talán a képébe akarod vágni ?

2023. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ez baromság. Imponáló lenne neked, ha a másikkal szr lenne a kapcsolata, így tudnád önmagadat igazolni, hogy te egy fsza csávó vagy, aki jobb. Pedig ez valószínűleg nagyon nem így van.


Most én nekem is rengeteg problémám van. A testvérem annyira gyűlöl, hogy a saját édesanyánkat annyira ellenem fordította hazugságokkal, hogy megszűntem neki létezni. Nekem nincsen édesanyám, mert utal, gyűlöl, megvet. Ráadásul a testvérem az én gyerekemet is igyekszik felhasználni ellenünk. Az anyukám szinte a 10 hónapos kisbabámat is gyűlöli. Szerinted hogy érzem magamat? Nagyon szrul. Vannak jobb és rosszabb napok, amikor egész nap csak sírni lenne kedvem. A férjemmel boldog vagyok, a kapcsolatunk, házasságunk kiegyensúlyozott.


Ennyiből nem tudsz következtetést levonni, akármennyire is szeretnéd te azt.

2023. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2023. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
ASCII karakterkódolásban az F értéke 70, x az 120, nem értem mire akarsz kilyukadni ezzel.
2023. márc. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!