Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs menekvés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmmel két éve vagyok együtt, lassan egy éve élünk együtt. Egyre többször érzem azt, hogy szeretnék tőle külön költözni vagy szakítani de egyszerűen nem tudom megtenni, úgy érzem folyton, hogy felelősséggel tartozom érte és mindig ott van az az 5 perc boldogság vagy jó érzés ami visszatart.

Mindketten rossz családban nevelkedtünk és kerestük a kiutat így találtunk egymásra amikor én egyetemen voltam és albérletben laktam, ő pedig +1 év előkészítő miatt csak utána jött volna. Rengeteg bántó dolgot mondott nekem anno. és sok mindent hanyagoltam is érte amit utólag visszacsinálnék, hogy legyen karrierem vagy lakhelyem mondjuk.

Összeköltöztünk, majd nem segített pénzhez jutni, csak nőttek a költségek, végül két hónap alatt eljutottunk odáig, hogy nem volt egy tizes hetente enni kettőnknek Szegedi árak mellett.

Visszamentünk a házamba amiben apám haszonélvező, mindez vidéken a semmi háta mögött, most ő tart el minket. Nap mint nap azt hallgatom mennyire utálja apám ami jogos félig-meddig mert rossz ember szerintem is, kicsinek bántalmazott rengeteget és mai napig van ilyen de akkor is kezd változni szerintem és őt akkor sem bántotta.

Most ott tartunk, hogy számolásom alapján 960.000 forint és elmehetünk innen ketten együtt, utána pedig két diákhitelből (ketten), az árvaellátásomból és abból, hogy mellette dolgoznék talán ellennénk, ha nem emelkednek drasztikusan az árak.

A napokban kicsúszott, hogy ő nem is akar továbbtanulni és, hogy 1, mindent halasztani akar 2, ha egyszer is megvonnák tőle az állami támogatást nem venne fel képzési hitelt hanem hagyna mindent.. persze akkor megint maradna a pénzem ami nem elég szinte magamra sem egy kis házban.

Ha bármit mondok neki, szeretnék vele beszélni akkor folyton szomorú lesz amit én már csak bűntudat keltésnek érzek sokszor de ez épp elég. Azt mondta, hogy ha én külön megyek ő itt marad apámmal (persze apám el akar innen menni én pedig eladni a házat amiről tud, erre jött az, hogy akkor utcára kerül és majd lesz valami). Most, hogy aktívan tervezem az elköltözést belelátott, hogy ez mennyi stresszel jár és folyton mondja, hogy ez neki milyen sok meg, hogy akkor mikor megyünk? Nem akar nyelvvizsgázni, hogy tutira felvegyék egyetemre, mondtam, hogy akkor dolgozzon addig és az is segít annyit mint a hitel, utána megint dolgozik és nem is kell egyetemre járnia, én szeretnék és lenne is vele több, mint 200e forintom havonta emiatt ezt fair dolognak érzem.

(Összeszedetlen lehetek, most is szerettem volna levelet írni neki erről de már nem egy ilyen volt és mindig vele maradtam mert sajnáltatta magát)

Ne értsetek félre, szeretem és jó vele de szerintem egy kapcsolatban nem évi kétszer kéne lefeküdni, nem egymást kéne bántani és nem csak napi fél órát kéne boldognak lenni és nem kéne szoronganom attól, hogy megszólalok.?



2023. márc. 20. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Van menekvés, ha megkeresed a tökeid és lépsz végre. Valószínűleg ő is már csak azért van veled, mert nincs hová mennie.

Ülj le vele beszélni, hogy részedről itt vége, szakítasz, ettől a perctől nem vagytok egy pár. Este már külön alszol. Nem dobod utcára, tekintettel arra, hogy valaha szerettétek egymást, de X hete van megoldania a költözést. Ebben segítesz neki, ahol tudsz.

Lesz sírás, könyörgés, meg esküdözés, hogy még mindig szeret. Te meg megmondod, hogy te viszont már nem és boldogtalan vagy. Vége van és fogadja el.

Nem lesz vidám és kellemes beszélgetés, de túl kell esni rajta, és pàr nap és szabad vagy.

2023. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Te érzelmileg zsarolható vagy, és erre már régen rájött a barátnőd és ez az amit ki is használ!

Én a helyedben szakítanék vele. Nem vagy az apja vagy bármilyen rokona. Felnőtt ember ő is, a jog szerint is saját magáért felelős. Nem vagy köteles eltartani.

Az a mondata meg eleve nagyon durva, hogy "ha te külön mennél, ő ott maradna az apáddal!" WTF???? Neki már minden mindegy, apád is jó lesz, csak valaki tartsa el???

Térj észhez!

Menj albérletbe, de a lány nélkül.

Lehet találni normális dolgos lakótársat is, mindegy hogy férfi vagy nő az illető. Ha már olyan emberrel laksz együtt aki fizeti is a saját dolgait, akkor neked is lesz esélyed egy kicsit megerősödni anyagilag és valamilyen normális munkahelyet találni. Egy lakótárs nem fog úgy visszahúzni mint a barátnőd.

De gondolom neked is kell a fix dugható p*na, te is azért tűrsz el mindent ennek a nőnek. Nem vagy egyedül az országban jó sok ilyen balek van.

2023. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne... ki kell tenni. Egyébként hol van ez az isten háta mögötti hely?
2023. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1., igazad van és volt már ilyen beszélgetés de visszakönyörögte magát. Mindig bennem van a kisangyal, hogy de mi van, ha tényleg változik bármi?


2., igyekszem albérletbe, jelenleg egy hónapra nem lenne pénzem de amint megvan megyek. :)

És sajnos nincs fix dugható p*na, három havonta ha egyszer lefekszünk az nagy szám.


3., Dél-Alföld

2023. márc. 20. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkeppen menj el koliba, pl Károlyi es ne albiba. Arvaellatassal+szoctammal kb kihuzod a kajat ebbol, foleg ha muncsolsz, veszed a lidl 400 forintos gyumolcs-zoldseg csomagokat, meg peksutit a sparban zaras elott veszel, mrg a szeged plazaban kinait. Ezenkivul gyurj a tanulmanyi osztondijra es diakmelozz. Ne vegyel fel diakhitelt. A hazat ne add el, amig nem vegzel es nem tudsz elkezdeni teljes allasban melozni, hogy legyen egy fedo a fejed felett, ha lediplomazol es menni kell a kolibol de meg nincs uj szallasod. De add ki, ha tudod.

A csajt meg kukazd.

2023. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellett apukádhoz magaddal vinned azt a barátnődet is, akivel szakítani akartál? Szakítsál vele, és menjen ő külön, te pedig maradjál apukádnál, akár rossz ember, akár nem.
2023. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

“ árvaellátásomból”

21 éves korig jár. Te miről beszélsz?

2023. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

“ Azt mondta, hogy ha én külön megyek ő itt marad apámmal ”


A kis turpis!


Apád hova menne?

A haszonélvezet erősebb, mint a tulajdonjog!


Egy kis élősködő libancot jellemeztél itt.

Te pedig egy nyámnyila, anyámasszony katonája vagy, akinek a nyakára települt.

Rúgd ki a francba ezt a ribit!

2023. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“ igyekszem albérletbe, jelenleg egy hónapra nem lenne pénzem de amint megvan megyek. ”


Te normális vagy?


A nőt rúgd ki a házatokból.


Ekkora balekot?! Te jó Ég?!

2023. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rakd ki a zsaroló nőt, ennyi!
2023. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!