Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Vajon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Vajon tényleg csak a szexre kellek neki? Mit hoz majd a válása?

Figyelt kérdés
Van egy úgynevezett barátom. Ő 31 éves én 20. Neki van két gyereke és éppen válik. Nem tudom, hogy van-e jövője a kapcsolatunknak. Félek, hogy csak "arra" kellek neki, de ezt többször megcáfolja. Mit tehetnék ? :O
2010. okt. 7. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog elválni még egy jó darabig... Egyébként mi az oka, hogy elhagyja párját és 2 gyerekét??

2 dolgot tehetsz, hiszel neki, nem hiszel neki.

2010. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak helyezzed magad várakozó álláspontra, mert a válófélben lévő pasik az első útjukba kerülő csajon szokták kitölteni a dühüket, és a volt feleségük helyett az ő önbizalmukat taszítják a mélybe. (tisztelet a kivételnek) Adj neki időt, amíg nem mondják ki a válását, addig ne keressed, ha ő akar valamit, akkor keresni fog téged. Jól gondold meg, hogy a két gyerekkel együtt fel mered-e vállalni, mert attól ő még apuka lesz, ha el is válik. 28L
2010. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
No és, hogyan cáfolja meg?
2010. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 nagy pofonnal cáfolja meg amikor rákérdez :D
2010. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Válni mindenképp elfog ez már csak a formalitás. A papírok megvannak már, csak a vagyon megosztás van hátra. Azért válik el a feleségétől és a két gyerektől, mert a felesége szerint elhidegültek egymástól. Mindene megvolt a nőnek és még mindig többet akart ezért a "párom" több munkát vállalt el, hogy tudja fedezni az igényeit. Ezután jött az, hogy nem foglalkozik a családdal és a hölgyemény egy új partnert keresett magának a főnöke személyében, ezt még a "párom" nem tudja. És úgy cáfolja ezt, hogy mindennap telefonál, mit csinálok mikor érek rá, hogy találkozzunk, terveztem-e valamit aznap estére, mert ha nem akkor menjünk el moziba. Sőt már úgymond azt is mondta, hogy szerelmes. (igaz ezt ittassan) később mondta, hogy most nem tud egy nőt se szeretni, de ezekkel a tetteivel állandóan zavarba hoz így nem tudom eldönteni, hogy mit akar.
2010. okt. 7. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ó, te kis hiszékeny kapcarongy, jön a pasi ezzel az ezeréves "afeleségemszörnyűdeénszentvagyok" dumával, és te máris aláfekszel, gratulálok! Mindennap telefonál, hűha, aztán megfektet, ez aztán a szerelem biztos jele..! Idióta.
2010. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En addig nem mennék bele egy ilyen dologba, amíg le nem zárja a házasságát.
2010. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg csak a szexre kellesz neki.
2010. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon nehéz eldöntetni, hogy mit is akarhat. Ehhez neked kell érezned, hogy mit hiszel el neki és mit nem. Azért ne legyél naív. Az hogy felhív, hogy keres, hogy foglalkozik veled, az azért is lehet, hogy este megkaphasson, hiába hogy ezt a dolgot nem így adja elő neked, te nem tudhatod hogy legbelül ő mit érez. Vannak jelek amiket te másképp érzékelhetsz, mint amit az valójában takar. Itt még a korkülönbséggel sem lenne gond, de akkor is nagyon alaposan gondold át, hogy mit fogsz tenni. Gondolom szereted őt, vagy talán még szerelmes is vagy, ezért is lehet az hogy most kétségeid vannak a jövővel kapcsolatban, és lehet hogy te többet akarnál ettől a kapcsolattól mint a pasi. Tényleg csak azért írom ezt, mert szinte ugyanezen estem át én is, csak ott nem voltak gyerekek, Vigyázz tényleg, és ne legyél hiszékeny, ez a legfontosabb. Remélem azért neked jobban sikerül, mint az én esetemben.
2010. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Várj egy darabig és ne keresd. Ha tényleg érdekled őt és nem csak "arra" kellesz neki,akkor rövid időn belül megoldódik a helyzet.
2010. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!