Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici cici! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nagyon sok ilyen kérdés van,de ezt is olvassátok el,kérlek.

Nagyon pici a mellem,de tényleg nagyon.Majdnem semmi sincs..és általában azt mondják,hogy nem baj,ha pici,csak arányos legyen.De nekem nem az.Kereknek kerek,de nem is látszik teljesen a kereksége,annyira kicsi.

15 éves vagyok.Sokan mondták,hogy még nőni fog,de nem hinném,mert anyának is kicsi mellei vannak.

Most van egy barátom.. Előtte is nagyon szégyellős és gátlásos vagyok,mert félek,hogy mit fog mondani.Ugye push up melltartóval ez annyira nem tűnik fel,de hogyha levetem.. fogalmam sincs mit fog majd szólni,így inkább nem is merem. Mit tehetnék? (másképp teljesen rendben minden:a popsim formás,kerek;a hasam lapos.. minden oké,csak ez zavar nagyon).:(


2011. nov. 8. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na ez egy tökéletesen feleslagas kérdés volt, mégis mit tehetnél?
2011. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
bele kell törődni! ezzel fogod elrontani a kapcsolatod! ne azon rágódj mit fog mondani, amit kimondott azon lehet gondolkozni...de ha nem haladtok és ő próbálkozik akkor előbbutóbb neki sem lesz jó
2011. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*felesleges
2011. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nincs semmi gond a kis mellekkel, én személy szerint jobban szeretem őket mint a nagy tőgyeket, mert sokkal szebb formájuk van szerintem. De hidd el ahány férfi, annyi féle mellmánia :D


27/F

2011. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

vannak inkább popópárti fiúk, akiket elsősorban a feneked érdekli

az én barátom is ilyen és nem zavarja hogy kicsi a mellem

ígyis nagyon szereti őket pedig 22 vagyok és kb akkora lehet mint a tiéd a leírás alapján

eddig is feltünt neki, hogy nem nagy a ruhán keresztül, ez tuti, mégis téged választott

biztos tuti feneked van

ne stresszelj ilyeneken!

2011. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem: amíg nem tudod szeretni magad, addig más sem fog.

Hiába kedvel a barátod, előbb-utóbb beadod az unalmast mert vagy olyan narcisztikus, hogy minden figyelmed erre irányul majd.

Ha formás az a cici akkor ok. A kicsikért oda meg vissza vannak a srácok. A lógósak annyira nem favorizáltak. Szóval örülj, hogy neked formás.

2011. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

de én próbálom,mégsem tudom elfogadni magam.hát majdnem teljesen lapos vagyok.. :(

a barátom le szerette volna vetni a blúzom,de nem engedtem.. annyira láttam rajta,hogy nem érti a helyzetet és mondta is,hogy nem érti mi a baj.én meg nem mondtam semmit..

annyira rajta vagyok már ezen a témán,hogy amikor együtt vagyunk folyton erre gondolok.. :(

2011. nov. 8. 18:53
 8/14 anonim válasza:
20%

Hát te hülye vagy :D

Ez nem probléma, az a probléma ha dagadt dög vagy, és lógó tőgyed van. Szoval hagyd abba a felesleges gátlásos baromságot.

2011. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 emolány ***** válasza:
100%
Hidd el a nagy mell se jó. Nekem meg túl nagy a koromhoz képest. :(
2011. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
írj rám üzibe :D:D (énis csaj vok szal nehidd , hogy valami perverz disznó) adok tipepket meg ilyenek :D:D
2011. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!