Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, vagy csak túlgondolás?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunkrol csak annyit, hogy harmadjara probaljuk meg rendbehozni, mert szeretjuk egymast. Most egy bo fel eves szunet utan, ahol nem beszeltunk nem talalkoztunk ujra egymasra talaltunk es elkezdtunk ujra talalkozgatni. A cel, hogy ujra egyutt legyunk de ehhez nagyon sok erofeszites kellene, tobb mint az elso ketto probalkozasra es ezt a paromon annyira nem erzem, en veszek neki viragot, kuldok neki meglepetes ebedet, probalok a kedveben jarni, felhivom hogy hogy van, programokat talalok ki, es valahogy neki a hozzaallasa szinten az, hogy egy koszonommel viszonozza ezeket de semmi tobb.. (felfeertes ne essek nem varom el h cserebe draga dolgokat vegyen nekem, itt nem maga a targy a lenyeg hanem a szeretet, de mind ezt megteszem szimpla torodessel, odaadassal, szavakkal, nem csak ugy, hogy meglepem ezzel azzal) azert is teszem meg ezt, mert vele olyan mintha egymasnak akartak vna termteni minket, egy huron pendulunk mindenben es nem akarom ezt elengedni. Sok veszekedesen vagyunk tul, aminek fokepp en (fiu) vagyok a generaloja, mert egyszeruen betegesen tulgondolo vagyok. (Tudom ez mennyire rossz, amig nem beszeltunk oriasi erofesziteseket tettem, hogy ezen valtoztassak, pszichologus, terapia stb es jo is volt, egeszen addig amig nem kezdtunk el ujra beszelni. Azota azon aggodom h szeret e biztosan, nem beszel e massal, kepes vagyok az instagrammjat csekkolni napi tobbszor es ha valtozik a koveto szama egybol magaba borulok h kit kovet es ha fiu biztos beszelnek ilyenek.. es tudom h ez mar beteges, kerlek ne kovezzetek meg mert en nagyon szeretnek ezen valtoztatni.. ezeket a dolgokat sosem terheltem ra a paromra. Probaltam altalaban normalisan kozolni ha valami bant de lerazas lett a vege h hulyesegeket gondolok..

nagyon szeretnem ezt rendbe hozni de sokszor azt erzem, hogy sok a tuske es nemtudom, hogy ezen az agyalason, tulgondolason mi segithetne, mert legfokeppen az a kapcsolat elrontoja..

A szunet alatt neki is es nekem is volt komolytalan kapcsolatunk, ezeket megbeszeltuk es ott az agyalas nem volt jelen mert nem erez semmit az ember de ha szerelmes az teljesen mas..

ha szova teszem h szeretnek tobb idot egyutt tolteni vele mert ugy erzem h a heti 1 talalkozo keves akkor az a valasz h o igy is a legtobb szabadidejet ramforditja es nem vagyok megelegedve semmivel.. tudom ez kivulrol ugy hangozhat h nem szeret, de nincs igy.. csak egyszeruen azt erzem h sok dologban maskepp gondolkozunk es nem tudom, hogy mikepp lehetne egy hurra penditeni az eletunket, hogy meglegyen az arany kozep ut.


O 26 lany en 25 fiu



2023. márc. 26. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Van neki meg egy palija es nem tud donteni, hogy melyikotoket valassza, talan az uj fele jobban huz a szive.
2023. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én is óvatos lennék, amíg a fiú ilyen beteges. A fene akarna jobban belemenni, gyakrabban találkozni, mert mi van, ha attól mégjobban megzakkan, és még ennél is jobban kontrolállni akar?

Menj el pszichológushoz, mert nagyon szükséged lenne rá!

Ha sikerül helyrehozni magad, és normálisan tudsz hozzáállni egy viszonyhoz, úgy sokkal vonzóbb leszel, és szívesebben tölti majd veled az idejét.

Mellékesen megjegyzem, hogy én rohadtul utálnám, ha a pasim minden udvarlós virág után viszonzást várna el tőlem. Szeretek nő lenni egy kapcsolatban, és elvárom a pasimtól, hogy ő meg legyen igazi férfi, és igenis teperjen értem. Valahogy nincs előttem a kép, hogy randizom Ben Affleckkel, ő átnyújt nekem egy virágot, majd bevágja a durcit, mert én nem vittem neki ajit...

2023. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"erofesziteseket tettem, hogy ezen valtoztassak, pszichologus, terapia stb es jo is volt, egeszen addig amig nem kezdtunk el ujra beszelni"

Tehát nem ért semmit a dolog, túl hamar abbahagytad, nem építettél ki mentális eszköztárat ahhoz, hogy a gyakorlatban tudd kezelni. Menj vissza terápiába, esetleg próbálj ki más fajta terápiát és addig a lány közelébe se menjél, amíg nem tettél rendet a fejedben. Jelenleg ott tartasz, hogy pontosan ugyanúgy tönkre fogsz mindent tenni, csak sokkal hamarabb, mert ő már nem bízik benned és lehet soha nem is fog (hozzátenném tök jogosan).

2023. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az is eszembe jutott hogy abszolut nem is illetek egymáshoz. Olyan elvárással hogy ne beszéljen pasival....nevetséges vagy.
2023. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!