Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézi le a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le a barátnőm a szakot amit csinálok? Folyamatosan azt hallom tőle, hogy az övé mennyivel nehezebb, és amit én csinálok az sétagalopp minden normális embernek.

Figyelt kérdés

Pénzügy mesterszakon tanulok, mellette főállásban dolgozom, a barátnőm pedig osztatlan jogász képzésen tanul.


Folyamatosan megkapom tőle, hogy a szak amit csinálok milyen könnyű, milyen vicc követelmények vannak, és, hogy miért tanulok ilyen sokat, ha én csak egy gazdasági szakot csinálok, ami mégsem egy jogász képzés.


Mi a baj mégis azzal amit csinálok?


2023. márc. 26. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Legalább jó mellei vannak?
2023. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem megfelelő barátnőt választottál. Egy tapló semmi több.
2023. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Én is közgazdász vagyok, jelenleg a mester csinálom, nálunk a kar poénból szivja a jogászok vérét (fél családom anúgy jogász). Nekem az a véleményem, hogy egy intelligens és értelmes ember nem néz le senkit, pláne nem olyat aki tanul. Őszintén azt gondolom, hogy a csajod (már bocs), de nem intelligens ráadásul egy paraszt.


Fordítva lehetne mondani, hogy egy jogásznak csak seggelni kell tudni. Ami majdnem igaz is. Anyumnak is ez a véleménye, ő is jogot végzett.


Én nem lennék együtt ilyen emberrel, de a te dolgod.

2023. márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
5. Miért is? Nem zaklatok soha senkit meg üzenetben sem. Tehát ezt benézted!
2023. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Mondtam, hogy mindegy, hogy elkövetted-e vagy nem. :)
2023. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi majd ha tanul PÜJ-t (nálunk azt hiszem hetedik féléves tárgy, Pénzügyi jog) jobban elismeri amit csinálsz:D
2023. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakitani kell
2023. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

" azért jó hogy ilyen szociopata nárxizstikus krvak fognak mas ember eleterol donteni.."


Az ügyvéd, jogász nem dönt semmiben, te nagyon okos. A bíróvá válláshoz meg annyi nem elég, hogy lediplomázol jogi szakon.

2023. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd nem tùl intelligens, bár mondjuk, amit ő tanul leginkább magolni kell....
2023. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"11 anonim ***** válasza:

52%

Mondtam, hogy mindegy, hogy elkövetted-e vagy nem. :)

ma 16:51"


Mi vagy te roma boszorkány.. azért mert besértödsz azon ami nem neked szól, más még nem fog hinni az eszement babonáidba meg átkaidba.. rohadtul nem érdekel a rossz kivansagod!

2023. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!