Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt komolyan lehet venni, amit mondott?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem a baratom nem törődik velem, és nem figyel rám. Egyszer elmondtam neki, hogy beteg vagyok, és az volt a válasza erre, hogy őt hol érdekelné már, de utána mondta, hogy ezt csak hülyeségből mondta.

Most is egy pár napja azt mondta, hogy kapok tőle egy nagy pofont, ha nem csinálom azt amit mond, persze utana mondta csak viccelt. Meg volt ugy viccböl lefogott, és azt mondta addig nem száll le rólam, míg dgy adott dolgot meg nem csinálok neki.

Sőt volt már ugy hogy azt mondta nekem, hogy kidob, de utána mondta, hogy csak viccelt. De ezeken a dolgokon kivűl meg mindig elmondja hogy szeret.


2023. márc. 26. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem szakítottál vele?
2023. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged és nem viccelt, megfog téged verni hamarosan. Szakíts vele.
2023. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegénynek valami gond van a toronyban. Dobd ki minél előbb.
2023. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
A kérdezőnél van komoly gond a toronyban. Akár trollkodik, akár igaz.
2023. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!