Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fellángolás házasságban más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás házasságban más iránt?

Figyelt kérdés

Sajnos volt egy hosszabb (1.5 éves) periódus a kapcsolatunkban, aminek eredményeképpen a feleségem eleinte tagadta - csak egy kolléga, semmi több -, de végül 2 hete bevallotta, hogy hiányzik neki egyik kollégája amikor nem beszélnek és el szeretne tőlem válni 15 év együttlét után. Persze nem emiatt, hanem a rossz időszak miatt. Én kértem, hogy adjon esélyt nekem, nekünk, átbeszéltük a problémákat amiket nagyon sajnálok és igazán kész vagyok változtatni, viszont azt mondja nem képes adni egy esélyt már, mert mindig gondol a másikra és hiányzik neki amikor nem beszélnek. Ellenben kikéri magának azt, amikor én úgy fogalmaztam a beszélgetésben, hogy “beleszeretett”.

Azt mondja, hogy nagyon imponáló amit ígérek, de mivel a harmadik fél ennyire hiányzik neki, ezért nem tud adni nekem lehetőséget.

Borzalmasan össze vagyok törve és tehetetlennek érzem magam. Tudom, hogy nem voltam az utóbbi években a legjobb férj, emiatt nem hibáztatom, hogy a máshonnan érkező bókokra fogékony és vonzónak lát mást. Megértem, ha az elmúlt másfél évre alapozva nem akar új esélyt adni, de tekintve, hogy állítása szerint nagyon imponáló az “ajánlatom”, szerintem igazán megpróbálhatna kilépni ebből a dologból.

Biztos nehéz lesz, de ha akarná, akkor túl tudunk ezen is lenni és megpróbálnám elcsábítani újra, ha nyitott lenne rá. Nagyon szeretem őt és bánt, hogy ezt nem fejeztem ki amikor még volt rá esélyem.

Nekem is volt egyébként hasonló fellángolásom más iránt, akkor én voltam negatív időszakban és nekem esett jól más kedvessége, de ahogy éreztem, hogy elkezdek valamit érezni, én felégettem magam mögött mindent és pár hét alatt el is múlt és visszataláltam a feleségemhez érzelmileg.

Én vissza akartam találni, pedig akkor sem voltunk jó passzban, hisz ahogy említettem ezért is esett jól egy másik bókja, kedvességei, meglepetései.


Idő kell, de ezek a fellángolások szerintem el tudnak halni, ha két ember vissza akar találni egymáshoz. A dolgot nehezíti, hogy a feleségem hisz a sorsszerűségben és ezért sem igazán tesz ellene…nyilván minden próbálkozásommal csak távolabb lököm, nekem is terhes lenne valakinek a közeledése, ha másra vágynék.


Normális egy ilyen hosszú kapcsolatban az, ha megtörténik egy ilyen eset? Nektek mi a tapasztalatotok?



2023. márc. 27. 01:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Váljatok el, nincs értelme tovább folytatni.
2023. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2023. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos normális. Én nő vagyok, 14 év után kerültem ugyanebbe a helyzetbe mint a feleséged. Sajnos nálam nem lett jó vége a munkahelyi “szerelemnek”, pedig én is menni akartam. Próbálj meg nem görcsösen ragaszkodni hozzá, és ha kell elengedni, talán visszatalál még hozzád. Bár kérdés, hogy túl tudsz-e lépni azon, hogy talán csak azért mert a másik férfivel nem sikerült a dolog.
2023. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
39%

Szia, én is azt tudom ajánlani, hogy engedd el, hadd menjen ha akar.

Ha a feleséged hisz a sorsszerűségben akkor tisztában kell vele legyen, hogy ez vele is megtörténhet.

Nekem is az a tapasztalatom, hogy ezek a fellángolások elfojtódhatnak, elmúlhatnak de ha ő ennyire kapaszkodik ebbe az új rózsaszínfelhőbe akkor menjen, előbb utóbb ott is fel fog szállni a lila köd és akkor talán mérlegelni fog. Te addig éld az élvezd életed, keress más szerelmeket és ne légy szomorú, nem érdemes.

2023. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!