Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt múlhat el ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt múlhat el ez a fellángolás?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek már több, mint 10 éve, 32 éves nő vagyok. Az utóbbi időszakban kicsit ellaposodott a férjemmel a viszonyunk, ráadásul új munkahelyre kerültem és itt megismerkedtem egy kollégával, aki nagyon szimpatikus. Eleinte magamnak is tagadtam, de azt hiszem érzek valamit iránta. Nem tudom pontosan mit, de keresem a társaságát és hiányzik, amikor nem vagyunk együtt, nem beszélek vele.

Voltam vele párszor kettesben is, egyszer felmentem hozzá, főztünk együtt és kicsit berúgva mondtam neki olyan dolgokat...

Azóta is rá vágyom, a férjemtől pedig teljesen elhidegültem, pedig látom, hogy ő nagyon szeretne engem visszakapni és nagyon tetszik amiket mond, de már nem érzek iránta semmit.


El tud múlni ez a fellángolás a kollégám iránt vajon? Az eszemmel tudom, hogy nem nekem való, 10 évvel fiatalabb a férjemnél és nálam is 6 évvel és teljesen más embertípus.

Aki járt már így, annak mennyi idő telt el ameddig újra volt "gusztusa" a párjához?



2023. márc. 27. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Pff, mekkora féreg vagy, más pasi lakásán iszogatsz meg főzicskézel, mikor férjnél vagy. Gondolom több is történt ott. Hagyd békén a férjedet, senki nem ezt érdemli, nézz magadba.
2023. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Újabb ékes bizonyíték hölgyek ,urak: mindig jön egy jobb.
2023. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

" főztünk együtt és kicsit berúgva mondtam neki olyan dolgokat..."

Milyen dolgokat? Felesleges egy anonim oldalon ködösen fogalmazni.


Esetleg menjetek a pároddal párterápiára, hátha fel lehet melegíteni valamit. Ha meg nagyon nem, akkor még mindig eldönthetitek, hogy mi legyen.

2023. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Bakker,ha már felmentél hozzá,miért ne mpróbáltad ki.

Legalább kiderült volna hogy milyen vele.Igaz akkor más jellegű

kérdést tennél fel most itt..

Azért az nem lesz jó érzés mikor rájössz hogy megcsaltad,arra mérget vehetsz. Mármint ha jelent még neked valamit a férjed.

Persze hogy az új mindig izgisebb..lehet ám bukni is,csúnyán.. :-(

2023. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy ez a fellángolás kategória már.
2023. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Én is úgy gondolom, hogy ez nem fellángolás már. Totál bele vagy zúgva így a leírás alapján.


Mondjuk aki ilyenért hibáztat téged, min #1, az is jó nagy hülye. Franc, csak ember vagy, és vannak érzéseid. Ennyi... nem monogámiára vagyunk kitalálva. Ez csak egy választott társadalmi berendezkedés, ami hatékonyan működik a történelem során.


Az ember csak időszakosan monogám, amíg szerelmes. A szerelem érzése gyakorlatilag kábítószeres állapot, az agyban hat a véráramba felszabaduló PEA hatására, oxitocin és egyéb hormonok/vegyületek árasztanak el (gyakorlatilag megegyezik a kábítószerek hatásmechanizmusával). Szimpla biokémiai folyamat, segíti a kötődés kialakulását, szaporodást/fajfenntartást, stb. Ezek a drogok megterhelik a szervezetet, így nem tartható fenn néhány évnél tovább (másfél év az átlag). Állatvilágban vannak ugye életük végéig monogámok, pl madárvilágban gyakori. Nekik működik ez a szerelem dolog. Nálunk nem. Tehát ez az adott helyzet most.


Viszont mi nem vagyunk ösztönlények, ami nagy különbség. Bár mivel éppen kábszival van tele az agyad, így racionális döntést nem fogsz tudni hozni, ez egészen biztos (leszállt a rózsaszín köd - mondja a népi megfogalmazás a szerelemdrogos állapotra). Előnyös, hogy még nem történt megcsalás. Szóval így szerintem a nyíltság a párod felé, és a párterápia valóban jó irány lehet, ha szeretnéd a mostani kapcsolatodat megtartani.

2023. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy az elég vicces hogy az zavar leginkább az egészben hogy nem hozzád való,mert 10 évvel fiatalabb..El döntötted már te ezt a kérdést,

mi lesz.Csak aztán ne gyere majd ide sírni,ha a a férjed ki teszi

a szűrödet.

2023. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Félév
2023. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, de neked nem fog segíteni, hogy a ferjeddel maradsz, mert jön új alany és vele is ott fogsz kikotni ahol vagy. Valj el.
2023. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem veszitek észre, hogy ezt egy pasi írta ki?

Ma volt már itt egy fellángolós kérdès, a stílus is ugyanaz, bármennyire próbál nőnek tűnni.

Gondolta, leírja a felesége szemszögéből is, hogy vajon kit hozunk ki hibásnak.

Elég ócska kamu.

2023. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!