Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit szólnátok ha hírtelen mondaná a barátotok hogy van megint msn-je és lányok msn címét is elkéregeti a haverjain kívűl? + osztálykirándulásra is megy, ott ki tudja mit csinál. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nomális válaszokat légyci
2010. okt. 7. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Komolytalan ember, komolytalan kapcsolat.
2010. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha ezek után is a barátjának nevezi, nem tudom sajnálni a csajt. :)
2010. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
hű én azthiszem túl liberál vagyok... Te i sbezsélsz pasikkal msnen nem? jársz osztálykirándulásra nem? Attól hogy párod van még nem kell bezárkózni.
2010. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát képzeld nincs msn-em és ha van barátom a hátamögött nem pasiznék....

Osztálykiránduláson meg komoly meg durva dolgok lesdznek és azért írtam bele


de várok még Normális válaszokat

2010. okt. 7. 19:49
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg az is hogy msn-en beszélget mindenkivel, meg ilyesmi, de velem meg alig beszélt még ma...

szerintem titkol valamit vagy is tudom is, de arra hogyan jöhetnék rá?


szoktam mondani neki hogy mit sejtek de ő persze mondja hogy az nem, igaz meg hogy nem csalna meg meg hogy örökre velem akar maradni meg ilyesmi....

de mégis bennem van az...

2010. okt. 7. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi azzal a baj ha más lányok msn-jét is elkéri? Nekem spec. majdnem háromszor több lány ismerősöm van mint fiú(msn-en).Velük valahogy jobban elvagyok.
2010. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát én akkor rohadt nagy rib*nc lehetek, mert míg volt pasim is dumáltam apsikkal, sőőőt még barátaim is vannak fiúk, akikkel sosem szexeltem és nem is fogok. ez az én szótáramban eddig nem pasizás néven futott, de meggyőző vagy.

sőőőőt, még osztálykiránduláson is voltam, ami hejdedurvavolt, mégsem csaltam meg soha.

2010. okt. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!