Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod elmegy osztálykirán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod elmegy osztálykirándulásra (3 napos) és hűséges típusnak ismerted meg, de van 4 fiú osztálytársa akik eléggé durva dolgokat csinálnak, van okod aggódni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
egy kis alkohol és már nem olyan hűséges :D
2010. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Menj el te is az osztálykirándulására.

Kamuzd azt hogy a csaj unokatesója vagy, feltéve, ha az osztálytársai nem tudják, hogy te vagy a pasija.

2010. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne hülyülj már! Azért, mert az oszt.társai állatok, attól még ő nem lesz az... Egyébként is, milyen ember már az olyan, aki azért kavar egy másik lánnyal, mert a haverok azt mondják, hogy az menő?!
2010. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha szeret nincs,még sok alkohol hatására sem....Ja és fiúról vagy lányról van szó?

Off: én is iskolás akarok lenni megint,hogy ilyeneken aggódhassak:D

2010. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, ömm.. asszem félreértettem. Te a fiú, vagy a lány vagy? Te vagy a lány, és attól félsz, h a pasidat a haverok beleviszik vmi rosszba, vagy te vagy a fiú, és attól félsz, h a barátnődet ""ostromolja" majd a 4 srác? Nem egyértelmű..
2010. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Nincs okod rá szerintem.Ha picid durvul a helyzet akkor is max egy csók hűlyeségből lehet, de ezek nem érzelmekről szólnak:))) Csak szórakozás..Több osztálybulin voltam, és többször történtek ilyesmik, de ez csak vicc szórakozás volt az egész..még másnap is csak nevettünk rajta:))
2010. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te a fiu vagy a leny vagy?Amugy szerintem nincs mitol felned,neki is jar a szorakozas,ha igazan szeret,akkor kirandulas kozbe csak rad fog gondolni,es boldogan varja majd,hogy ujra egyutt lehessetek!
2010. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, felnőtt ember nem játszik szórakozásból a másik érzelmeivel. Ha az illető igazán szeret, semmivel sem lehet rávenni a megcsalásra.
2010. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a fiu, a lány megy majd kirándulni, de tudjátok, fiatal lányka, stb... mondjuk nagyon érett a felfogása :)
2010. márc. 27. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!