Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem drogos Nők, akik drogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem drogos Nők, akik drogos csávókkal vannak párkapcsolatban, miért vagytok velük?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Voltam szerelmes olyan pasasba, aki mindennap elszívott egy-két füves cigit (szerinte nem drog). Néha keményebb cuccokhoz is nyúlt. Az elején nem vettem észre, mivel állandóan nyomta, nekem az volt az alap, hogy ő olyan, amilyen és kész. A szagát sem éreztem rajta soha, ha nála aludtam is megoldotta úgy, hogy fel sem tűnt. Olyan 5-6. hónap tájékán kezdte ellazázni. Illetve akkor kezdett tisztulni a kép, hogy valószínű nem csak szívja, terjeszti is... Sok volt a "pillanat, csak beugrik egy haverom, kimegyek hozzá". Én gyökér sokáig nem raktam össze, hogy miért ugrik be ilyen gyakran ennyi haver és miért csak pár percre. Egy évig voltunk együtt. Amikor komolyabban bevezetett a baráti társaságába azonnal összeállt a kép. Ott már simán szívott előttem. Ahogy amúgy a barátai nagyrésze is. Nem mondom, hogy én nem szívtam bele soha egy-egy cigibe, de nekem ez már sok volt. Elfogadom, ha valaki így él, de én nem akartam egy függővel (szerinte nem az) összekötni az életem és nem akartam ilyen baráti társaságba járni. Az tette a pontot az i-re, amikor elmentünk a tesója esküvőjére, majd egy "elmegyek a mosdóba" után kijött vérben forgó szemekkel és teljesen felpörögött/túlstimulált (nem tudom hogy mondjam, aki látott ilyet, tudja) idegrendszerrel.. Semmi olyan inger nem érte amiért ott azt mondom ez "menekülő" lett volna. Szerintem ez egy olyan szint, ami a már nem bulis marhulás kategória. Nem akarok rendőrségi ügyet, nem akarok drogossal lenni, nem tudok ilyen emberrel jövőt tervezni és ennyi. Nagyon szeretem a mai napig, mint embert, iszonyat nehéz volt elhagynom, de azóta úgy kerülöm az ilyen pasikat, mintha muszáj lenne... Kicsit már túlzóan is.
2023. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

8-as: de mennyire es mitol fuggokrol beszelunk? Mert a legtobb esetben egy bekolazott/befuvezett ember pl ertelmesebben viselkedik, mint egy reszeg. Csomoan megis ottmaradnak az alkesz ferjuk mellett is, pedig az agredsziv lesz, ossze-vissza beszel, budos, alkalom adtan be is okadik.

De ha valaki lajtosan be van fuvezve akkor igazabol csak jokedve van meg kicsit bele van merulve a vilagaba. A vallalkozo ha felsziv 1-2 csik kolat a meloban azt otthon te mar nem nagyon erzekeled, max azt, hogy beszedesebb, jokedvu, magabiztos. De meg 1-1 csik spuritol sem lesz szetkattanva az ember, aki csak az allkapcsat csikorgatja meg akirol folyik a hideg verejtek, csak annyit latsz, hogy nem ehes meg lenduletes, nem faradt.

2023. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Utolso vagyok, meg annyit tennek hozza, hogy nem feltetlenul fuggo az, aki ezekkel el, foleg ha nem rendszeresen. Tehat akar meg csak azt sem veszed eszre, hogy elvonasi tunetei lennenek a masiknak, ingerlekeny, remeg, stb.

Úgyhogy igazabol ha nem fuggo valaki akkor a viselkedesebol semmilyen hatranya nem szarmazik annal, aki ilyen szemellyel van egyutt (ettol meg nem azt mondom, hogy ez egy jo dolog.)

Ezert lenne jo tudni hogy nalad a "drogozik" kifejezes mit takar.

Amugy nekem is beugrott egy ismerosom, aki az elettarsarol sem tudta, hogy spurizgat neha meloban meg hétvégén bulikban. Mondjuk a csaj azt sem vagta, hogy megcsalja a srac.

2023. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
70%

Magyarországon alaphangon több millió az aloholista (ami egy drog) szóval ha ez szempont lenne sokan nem találnának párt.

Az illegál drogokból pl a fű (vagy a hallucinogének) jóval kisebb problémát okoznak mint az alkohol, így jobban jár valaki pl egy füvessel (gombás-lsd-s vagy pl meszkalinossal) mint egy alkesszel.

Aztán a party drogok-stimulánsok (problémásabb szerek) között is van sok alkalmi használó, és persze itt (ebben a csoporban) vannak a problémás függők is (de ez csak töredéke ennek a csoportnak).

Szóval a drog miatt nem mindenki lesz lecsúszott függő, és aki meg nem függő az nem is annyira gáz. Viszont ha az össz képet nézzük akkor a népesség igen nagy szelete használ szereket...

2023. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen, sokat hallani az alkeszektől h jobb, mintha drogozna, drogosoktól meg h jobb mintha alkoholizálna, szóval sok manipulációs szöveg...Na mindkettő tudatot módosít és mindenkire másként hat, egyik sem megbízható, sem felelősség teljes.

Jelen esetben a drogfüggő, 2 óránként füvescigi éjjel is, mindenféle gyógyszer(nyugtatók), valami pörgentyű is lehet mert egész nap pörög,jár a keze lába, este hányás...

2023. ápr. 4. 14:18
 16/20 anonim válasza:

Jó hát közel világbajnokok vagyunk az alkohol terén is:


[link]


Ha ehhez a számhoz hozzá vesszük a drogokat is, akkor már annyi nálunk a függő hogy az összes nőre nem juthat számszerűen annyi férfi aki tiszta.

Vagyis a nők vagy egyedül maradnak, vagy kénytelenek összeállni mégiscsak valakivel :)

2023. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Mézga Krisztina ***** válasza:
62%

Sztem ha vki elkezd felszívni egy-két csíkot meg füvezik hozzá egy kicsit, sőt ehhez még jön az energiaital, a kávé és az alkohol..., annyi tudatmódosítót nyom be, h az már nem ő. Lényegében tök mindegy, h ez negatívan, vagy pozitívan hat a személyiségére, megváltoztatja.

S ha ürülni kezd a hatás, pótolni fogja - folyamatosan. Vagyis függő, és veszélyes minden, ami ezzel jár. Ezen az úton nem létezik sztem intelligens kábítószer-használat. Talán CSAK a cannabis esetében. Talán...

Ennyi.

2023. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Pénzzel le lehet őket húzni, azért, semmi másért
2023. máj. 12. 15:11
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Én is drogozok 3-4 havonta, partydrogokat. Amúgy a "Drogos" kifejezés tulajdonképpen semmit nem jelent, mert ráaggatják az évente 1 füves cigis emberre is, meg arra is aki szúrja magát. És eközött a kettő között is bőven vannak olyan emberek, akikről nem tudod hogy drogoznak. Mindenki ismer egy csomó drogost, akiről nem tudja, hogy az. Én tavaly próbáltam ki ezt azt, és mikor elkezdtem techno buliba járni (nem is a saját városomba) akkor annyi ismerős arcal találkoztam akik hétvégente szanaszét bogyózva ravelnek, hogy az hihetetlen. A családjuk, rengeteg ismerősük ebből nem észlel semmit, és nem is feltétlen lehet. Ugyan olyan kultúráltak mint minden normális ember, csak náluk ez a kikapcsolódás. Viszont ez után a következő lépcsőfokok már nem a leg barátságosabbak. De az, hogy minden akár alkalmi drogfogyasztó maga a sátán, miközben az alkoholisták tökre elfogadottak, az kész vicc.
2023. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Mézga Krisztina ***** válasza:
Itt nem a ténylegesen csak alkalmi fogyasztókról van szó. Már csak azért sem, mert nem mindegy, mit nasznál. Időnként egy jó minőségű füves cigi esetleg nem árt, viszont nem olcsó, s itt jönnek be a vegyészek által pancsolt partidrogok, amik még "kutyaszart" is tartalmazhatnak. Ezekbe simán belehalhat bárki, mert fogalma sincs, milyen reakciót vált ki a szervezetébe bevitt tök ismeretlen kémiai anyagok egyvelege. Ilyen erővel egy jó kis kemoterápiás mérget is kortyolgathatna vagy dohánnyal keverve elszippantgathatna időnként... Oszt rákos se lesz, mert előtte feldobja a talpát.
2023. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!