Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem drogos Nők, akik drogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem drogos Nők, akik drogos csávókkal vannak párkapcsolatban, miért vagytok velük?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vagyok, egyszer véletlenül voltam😂

Elvonón volt, amikor megismertem és azt is titkolta egy darabig. Amikor összejöttünk, már tudtam, de ugye tiszta volt. Visszaesett, otthagytam, de visszaesés nélkül is otthagytam volna, max.kicsit később, mert nem jött be a kapcsolat.

2023. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Mert idióták, azért.
2023. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hallottam már h többségük hazudnak, eltitkolják, manipulálnak. Meg h aki függő az mindig visszaesik, ezért nem bizalom keltők,kapcsolat sem jó velük...

Hát akkor 1-es jól jártál, időben leléptél 👊👌😁

2023. ápr. 1. 19:25
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm állítólag nem tudja hogy a férje függő. Szerintem maga előtt is tagadja..
2023. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Én is voltam függő, de a fèrjem nem tudta.
2023. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Egy nő azzal van aki szereti és akibe szerelmes. Bármily meglepő neked.
2023. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5.!Szabad tudni h miért nem mondtad el neki? Ez ilyen kapaszkodás?
2023. ápr. 1. 19:54
 8/20 A kérdező kommentje:

6-os! Tiszta nő és drogos pasi viselkedése nagy kettő, azt még sokszor egy szerelmes nő sem bírja idegileg. Míg rá nem jön az okára...

Van olyan ismerősöm tiszta nő, van 10 éves gyereke, a párja(nem a gyerek apja), vállalkozó drogfüggő aki tagadta, majd pszichiátrián kötött ki túladagolás miatt. A nő ugyanúgy velemaradt. Érthetetlen, gyerekre nézve is...

2023. ápr. 1. 19:59
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Ennyit jelent a nőknek az ha vki szereti es nem kihasználja.
2023. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem drogozom és soha nem is drogoztam, még kipróbálás szinten sem és soha nem is volt drogos barátom, de azért tegyünk különbséget a hétvégén egy füves cigit elszívó és egy heroin függő között. És a két véglet között is van átmenet. Mire gondolsz pontosan kérdező?
2023. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!