Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem de lassan nembirom amit csinál és ahogy viselkedik! Minden nő ilyen?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt eleinte istenitettem szinte nem voltam elég jó hozzá azonban fordult a helyzet közbe sok minden kiderült pl: h nem egy "mindent megvehetek családból származik" nekem viszont sok mindenre telik.!

de ezt ugy érzem naprol napra hétről hétre jobban kiélvezi és lassan odajutunk h követelőzik!

de egyben nagyon szeretem! Ti mit tennétek?


2010. okt. 7. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először is ne általánosíts. Ezek után pedig szerintem beszélj vele és értesd meg vele, hogy a kapcsolat nem csak a pénzről szól és, hogy nincs joga követelőzni.
2010. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem akarok általánositani de kevés olyan lányt láttam aki szép aranyos kedves és téged szeret nema pénzed nem a ......... hanem csak téged!

am nehéz vele beszélni sajnos..=/

2010. okt. 7. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:

Utasítsd rendre. Ne hagyd elkanászodni. Tanítsd meg neki hol a helye.

Rövidebb tőmondatokban nem tudnám elmondani hogy mit csinálj.


Ha követelőzik, ne csináld azt amit akar, vagy ne vedd meg neki azt amit akar. Ne hagyd hogy kihasználjon. Állj a sarkadra. Inkább ő szakítson veled ezek miatt és jöjj rá hogy milyen g*ci volt, minthogy még kihasználjon továbbra is.

2010. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21:08-as vagyok és az általad megadott tulajdonságokkal mind rendelkezem, szóval van olyan nő, aki nem a pénzre hajt.
2010. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

21:20-as!

Magyarul legyek férfi!!de nem midnig olyan egyzserű az :S :D

2010. okt. 7. 21:27
 6/13 A kérdező kommentje:
21:08-as mengéznélek h rendelkezel-e minden ilyenfajta tulajdonsággal =)
2010. okt. 7. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem nehéz nemet mondani. Legfeljebb hisztizik párat.
2010. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy jó pár nő, illetve lány, aki hasonló.
2010. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21:08-as voltam.
2010. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elkényeztetted az elején, most meg szívod az egészet, mert hozzászokott. Be kell fejezni, állj a sarkadra! 21:20 leírta. Ezután jönni fog a hiszti meg az érzelmi zsarolás, de tartani kell magad! Úgyis ő fog megtörni, ő fogja visszasírni magát, hiszen neki van vesztenivalója!
2010. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!