Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha még úgy érzem hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha még úgy érzem hogy még mindig szeretem. De ő már nem úgy viselkedik. Szerintetek micsináljak? :S

Figyelt kérdés

10 hónap járás után én voltam az aki szakítottam,mert elég macerás volt a kapcsolatunk + úgy voltam vele hogy csak diákszerelem stb...

Azóta megbántam a döntésem,de ő közben már járt mással...

Viszont volt egy időszak amikor úgyviselkedett mintha még ő is érezne vmit irántam.. mostmár viszont vagy basztat,lenéz, vagy észre sem vesz... (oszt.társam amúgy a srác).. de ezek ellenére úgyérzem néha hogy még szeretem. szerintetek mit tegyek? próbáljak teljesen kiábrándulni belőle vagy vmi mást?

13/L


2009. okt. 26. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
megprobálhatod de szeritem a fiuk büszkék maradnak ink. mondjuk ez is személytől függ de ha MOST nem érdekeled egyáltalán akkor hagyd...
2009. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd, idővel úgyis megtalál valaki:D amúgy ez a 10 hónap nem semmi, én most vagyok 10 hónapja együtt a barátommal(+20 napja:D), eddig hosszabb kapcsolatom még nem is volt (csak kisiskolában, 1.-től 4.-igXD fogtuk egymás kezét meg puszpusz:D). szóval grat:DXD
2009. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hehe,mintha valami teljesítményfutam lenne, ki bírja tovább az együttjárást...

Simán ábrándulj ki belőle. Egy 13 éves srác sem érett még agyilag egy kapcsolatra. Kár együtt járni velük.

2009. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

lehet igazatok van :S

és köszönöm a válaszokat :)

2010. júl. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!