Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már társfüggőség?

Figyelt kérdés

Igazából ez foglalkoztat már régóta.

Én 23 éves vagyok, barátom 30

Négy éve vagyunk együtt.

Az az igazság, hogy amikor nem vagyunk együtt,én azért 10 percente nézem a telefonom, hogy írt- e vagy ilyesmi. Neki rossz szokása ignorálni ,akár van olyan hogy csak este ír én meg várom ugye egésznap.

Ő tök jól elvan otthon, játszik a gépen stb.. nekem nincs semmiféle hobbim , nagyon barátaim sincsenek akivel esetleg találkozhatnék.

Persze nem nyaggatom,nem hívkálom ,csak elég rossz úgy lenni hogy várom hogy találkozzunk vagy keressen, unatkozom nélküle... van olyan ezeken a napokon hogy este sírok is.

Gondoltam hogy keresek valami hobbit de fogalmam sincs faluba mit lehetne csinálni.

Szóval, sokat gondolok rá,hogy nem vagyok e társfüggő? Vagy normális ennyire vágyni valakire ?

Köszönöm a válaszokat.



2023. ápr. 3. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki a faluból, vagy foglald le magad és nem fog annyit eszedbe jutni, vagy nem lesz rá időd. Amúgy mondhatni, hogy rajta függsz és ez nagyon nem oké.
2023. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj hogy vágysz rá, hanem az hogy más ezen kívül nem nagyon érdekel.

De te is azért tetted fel a kérdést, mert tudod jól hogy ez nincs rendjén.

Próbálj barátokat keresni, kikapcsolódani nélküle is.🙂

2023. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy.

Hála a jó Istennek, hogy van még ilyen NŐ.

Nincs ezzel semmi probléma, ne halgass senkire.

Én ha gazdag ember lennék, én 100 miliárd forintot adnék most egy ilyen nőért.

Sajnos manapság nagyon kevés az ilyen lány, aki tapad a férfire.

Pedig egy férfinek ez csodálatos érzés, ha tudja, hogy a barinője ennyire szereti.

Sajnos ma már mindenkinek a net a fontos, mindenki csak a telóját bújja.

Nagyon kevés az, amikor valaki ennyire ragaszkodik.

Maradj is így, legyen az amit te akarsz, csináld azt amit jónak látsz.

Te érezd jól magad. Mindenki más levan sz@rva.

2023. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég gáz.

10 percenként csekkolod, hogy írt e? Uramatyám...

Ne vedd sértésnek, de ha ennyiből áll az életed, az bagyon kevés.

Te ismered az életkörülményeidet, de vidéken is ugyanúgy lehet találni elfoglaltságot.

2023. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!