Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte üldözök egy hàzas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte üldözök egy hàzas fèrfit. Szerintetek tàrsfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

17 èves korom òta nem voltam 2-3 hònapnál hosszabb ideig egyedül. De ebben az időszakban is epekedtem valakièrt.


Az első szerelmemet annyira szerettem, hogy majd belehaltam ès nem tudtam elviselni azokat az irreàlis elvàràsojat, amelyeket vele szemben tàmasztottam, ezèrt többször megcsaltam, persze kidobott. Utàna még hònapokig a nyakàra jàrtam időnkènt "legyünk baràtok" szöveggel.


Aztàn megfogadtam, hogy a következő kapcsolatomban a màsik jobban fog szeretni engem, mint én őt. Ìgy is lett, 15 èvig tartott. Imàdott, de neki is nagyon sok lelki problémàja volt. Nem tudott nekem megfelelni ès sajnos nekem nem volt ő elèg. Nem tudtam boldog lenni egy behòdolò, introvertàlt, papucs fèrfi mellett. Nem èreztem nőnek magam mellette. Elvoltunk együtt, de hiànyzott a tűz, olyanok voltunk mint a lakòtàrsak. Szàmìthattam rà, de nem voltunk boldogok. Ő sem volt boldog mellettem, megcsalt. Majd belehemaltam. Könyörögtem neki, hogy ne hagyjon el, hogy mi összetartozunk stb. Még 1 èv utàn is heti egyszer ìrok neki (baràti) üzenetet. Nem tudom elviselni a tudatot, hogy ne legyen az életem rèsze, akàr csak baràtilag is.


Külföldön megismertem egy pasit, halálosan beledzerettem, kiderült, hogy nős. Munkànkbòl kifolyòlag sokat utazunk, ő is. Egy fél èves projejten jöttünk össze, együtt voltunk, együtt èltünk, imàdtuk egymàst. Igazi, domináns fèrfi ès a szex is ìrtò jò vele. Aztàn a projekt vége fele kiderült, hogy nős. A felesèg is tudomàst szerzett ròlam. Ezutàn is együtt voltunk, de főképp csak szex volt. Èn tovàbbra is imàdtam, ő hitegetett, hogy a következő projekteken ùjra együtt lehetünk. 2 projekt között a csalàdjával volt, időnkènt talàlkoztunk, főkèpp èn akartam. Aztàn a felesèg ismèt ràjött, hogy nem szakìtottunk mèg mindig. Elindult a 2. projekt. Megmondta, hogy többet nem fog keresni. Ezután szakadult el a poklom. Folyton ìrogatok neki, ő màr többször letiltott, de valahogy mégis ùjra engedi, hogy ìrjak. A 2.projekten főleg én akartam talàlkozni, de ő is benne volt. A 2. projekt végén mikor el akartam utazni, ő kezdeményezte, hogy talàlkozzunk. Azòta egy hònap eltelt, csak èn ìrok neki, ő sose. Ő csak vàlaszol, meg néha képeket küld nekem magàròl ès szivecskéket. Mindha közben bàtorìtana folyamatosan. Folyton ràgòdom rajta, hogy mit akar. Hogy vajon teher-e neki, hogy ìrok. Hogy mièrt nem mondja, hogy ne keressem többet vagy tilt le végleg? Közben rosszul èrzem magam, ùgy èrzem ràakaszkodom ès nem normàlis, hogy egy nős fèrfit szeretek. Minden nap megfogadom, hogy nem írok neki, de 2 napnàl tovàbb nem bìrom. Fizikai fàjdalmat èrzek ès mellkasi nyomàst. Nem tudom, hogy kerüljek ki ebből a helyzetből. Nincs önuralmam, hogy leálljak az üzenetekkel. Mèg akkor sem ha èrzem, hogy szànalmas vagyok.


Ez tàrsfüggőség lenne? Hogy lépjek ki ebből ès hagyjam békèn a nős pasit? Nem bìrom megtenni. A pasi mièrt bàtorìt ès kockàztatja a hàzassàgàt az üzenetekkel?



2020. szept. 1. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és eléggé kényszeres is. Neked nem ez a pasi a fontos, hanem az érzés, ha ő nem lenne, találnál mást. Valószínűleg a szenvedélybe vagy szerelmes, nem konkrét emberbe. Nem rosszindulatból kérdem, de értelmes dolgokkal nem tudod magad lekötni? Ilyen klasszikusokkal, mint pl munka, sport, tanulás, olvasás. Önismereti könyvek is szoktak segíteni.
2020. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Le tudom kötni magam ilyen dolgokkal, de csak akkor ha kapcsolatban vagyok.


Miòta külön vagyok ettől a pasitòl màs nem is nagyon jàr a fejemben, csak ő. Éjjel vele àlmodok, szorongok ha arra gondolok, hogy letilt és nem tudok neki ìrni vagy attòl a tudattòl, hogy egyszer azt mondja nem akar többet làtni.

2020. szept. 1. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy csak hiteget, amúgy egy fűszálat nem tenne érted keresztbe. Sajnos tapasztalatból mondom, dugipajti tartalék vagy.
2020. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs elég férfi itthon?Nézz magadnak egy független partnert,mert ezzel a fazonnal semmire se jutsz,csak az idődet pazarlod.
2020. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elindultál a megszállottság útján. Tudom, hogy milyen érzés. Sajnos ennyit nem ér az egész, magadat teszed tönkre! Be kellene látnod, ez így nem normális élet... Nekem a hobbym rengeteget segített kilábalni.
2020. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!