Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátommal, ha folyton csak ígérgeti az eljegyzést?

Figyelt kérdés

Először tavaly ígérte meg, pedig nem idegesítettem ezzel, semmi, és még se történt meg. Azt hittem az egyik kirándulás alatt történik meg, aztán csalódottan vettem tudomásul, hogy még sem. Bár igaz nem élünk együtt, de már 3 éve együtt vagyunk, és 30 évesek vagyunk. Más ismerőseimre meg irigykedhetek, mert olyan hamar megkérik a kezüket, 1 éven belül, vagy hamarabb, csak nekem nem, és nem mindenütt a gyerek miatt.

Mostanában sokszor összevesztem vele emiatt, a rokonok is mikor kérdezik hogy megtörtént-e már az eljegyzést, mindig csalódottan mondanom kell hogy nem.


2023. ápr. 6. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

30 évesen még nem éltek együtt 3 év után...? Nemhogy elvenni nem fog, de ez az egész baromi komolytalan.

Együttélés nélkül amúgy valóban felesleges a gyűrű, de itt nem ez a gond.

2023. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Együttélésre azt mondja, majd ha elegendő pénzt összegyűjtött rá.
2023. ápr. 6. 11:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeríteni nem tudod rá. Ha nem akarja megkérni a kezed, sem összeköltözni, akkor nem nagyon van mit tenni. Be kell látni, hogy ő ezt nem akarja.
2023. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez bukó.

3 év után nem összeköltözni 30 évesen azért az...

2023. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elegendő pénzt. Aha. Mire, egy közös albérletre?

Ugye tudod, hogy csak áltatnak? És egyszer csak kirúg, összeköltözik mással, akit egy év múlva elvesz...?

2023. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

30 evesen ketten nem tudtatok 3 ev alatt felretenni egy 2 havi kauciora? Vagy mihez nincs eleg penz?

Te meg miert varod az eljegyzest igy es miert kerdezgetik masok is toled? Nem tudjatok a sorrendet, vagy mi?

2023. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat nem tűnik úgy, hogy nagyon tartana valahová vagy lennének közös céljaitok. A rokonok kellemetlenkedő kérdései a legkisebb gond.
2023. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2

Sohanapján lesz aktuális.

2023. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy neki az "igazi".
2023. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Bár igaz nem élünk együtt, de már 3 éve együtt vagyunk, és 30 évesek vagyunk."


Nem éltek együtt sem, akkor miért jegyezne el? Húzza az időd, dobd ki!

2023. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!