Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdés elsősorban férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

A kérdés elsősorban férfiakhoz szól. Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 7 éves kapcsolatom, ami mélypontra jutott. A fiú majdnem szakított velem, mert folyton veszekedtem vele. Ez így volt, ami miatt veszekedtem, az volt, hogy nem foglalkozott velem, nem tartotta tiszteletben az én érzéseimet, nem akart velem tervezni. Egyszer sem lepett meg semmivel, nem akart nekem örömet szerezni soha.

Hàt a szakítàsból egyszer csak visszatért, hogy mégis szeret. Én nagyon boldog voltam,mert nekem ő kell. Valószínűleg azért jött vissza hozzàm, mert a kiszemelt làny visszautasította, de nem érdekel.

Most úgy állunk, hogy a kedvére teszek, szépítkezem, a kedvenceit főzöm. De ugyanúgy semmit sem foglalkozik velem. Emiatt én megint szomorú vagyok, és minden kezdődik elölről.

Mit kellene csinálnom? Hogy én legyek neki a főnyeremény?



2023. ápr. 7. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne csinálj semmit, azon kívül hogy ismét szakítasz vele. Hidd el hogy sokkal jobban jársz.
2023. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Figyu én nő vagyok de ez egy nárcisztikus kapcsolat...tapasztalatból is mondom ennek nagyon nincs jövője és csak tönkre mész benne. Azonnal mondj nemet és hagyd el, ennél minden ember jobbat érdemel! Ne szivasd meg magad.
2023. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

"mert nekem ő kell."


kelljen akkor is amikor lesz@rja a fejedet, meg amikor majd szemed láttára dugja valamelyik bnődet.

2023. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha ez kell neked tegyél amit akarsz, tegyél a kedvére azt kész. Felesleges bonyolítani
2023. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Maradj vele, nyald ki a szaros seggét is és várd meg míg ő lecserél.
2023. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Rúgd ki! Ez nem nárcisztikus kapcsolat, hanem pusztán nem szeret. Kuka, újratervezés.
2023. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
5-ös vagyok, nem értem a lepontozást, mert tiszta sor, hogy a kérdező nem hagyja el!
2023. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Miért baj ha neki ez kell ? Megmomdjatok hogy mit akarjon a kérdező
2023. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kellene csinálnom? Hogy én legyek neki a főnyeremény?"


Akármit is teszel, nem leszel az számára soha! Csakis azért ment vissza hozzád, mert nem jött össze mással neki, de ha akad más jelölt úgy fog kirúgni, hogy a lábad nem éri a földet. Ebben biztos lehetsz.


Most úgy őszintén, mit szeressen rajtad, ha te sem szereted önmagad?

2023. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
#7 Talán a szóhasználat és a rosszindulat miatt 🤔
2023. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!