Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért a barátom,2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért a barátom,2 éve voltunk kapcsolatban.20 éve elvált, azóta anyukával él. Azt mondta, nagyon szeret, de neki az a sorsa, hogy egyedül maradjon. Nem tudja, mi legyen. Mit tegyek, hogyan viselkedjek vele? Egy a munkahelyünk.

Figyelt kérdés
Pedig én soha nem korlátoztam semmiben, azt csinál, amit csak akar, és nem erőltetem az összeköltözést se. Mitől tarthat? Tényleg úgy éreztem, nagyon szeret, és minden jól működött. Más nő kizárva, már nem 20 éves, és nem is olyan típusú. Mi lehet a baj? A tipikus agglegény esete? Az anyukája nagyon idős, nem gondol arra, hogy egyszer csak nem lesz ott vele?
2020. jan. 11. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.

Ez inkább önsanyargatás, minsem a felsoroltakból akármi.

2020. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Az anyukája nagyon idős, "

Nem pont ez az, amiért továbbra is vele akar maradni.

Nagyon idős, akkor már nem a mama látja el, hanem ő a mamát. A nagybátyám volt így. Voltak lehetőségei kapcsolatra, de ő azt választotta, ellátja anyukáját és nem dugja valami otthonba.

2020. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem akarom elválasztani őt az anyukájától, sőt segítenék is neki. Ha hagyná.
2020. jan. 11. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod? Én is így jártam és azóta is az anyjaval el. Most 44 eves.
2020. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
52 éves. Mi lett a kimenetel?
2020. jan. 11. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Maradt az anyjával. Nekem pedig új parom lett...
2020. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!