Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves férfiak, szóba állnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiak, szóba állnátok prákapcsolati céllal egy 24 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Többször hozta már úgy az élet, hogy inkább ezzel a korosztállyal tudtam ismerkedni.


Akárhogyan is nézem, egy 24 éves lány még nem ott tart, ahol egy 29-30 éves nő. Sokszor még alakulóban van a világnézete és az identitása is, és csak az első tapasztalatit szerzi a munka világában. Szexuális téren is jóval kevesebb tapasztalata van.


Gondot jelent mindez? 30 év körüliek, mennyi életkorban az alsó határ, ameddig még szóba jöhet nálatok egy lány párkapcsolati céllal?


2011. nov. 1. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én ha majd olyan korban leszek akkor biztosan fiatalabb nővel akarok összejönni, jobb a friss hús:D
2011. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Most nem azért mondom, de én pénteken leszek csak 19 éves, mégis egy 30 éves fazon ostromol. Próbálom ráébreszteni, hogy én még gyerek vagyok (legalább is annak tartom magam), de nagyon kitartó az ürge :D

Úgyhogy biztos van olyan, akit a te korosztályod érdekel :)

2011. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan nem férfi vagyok, viszont pontosan 24 éves nő. Nem értek egyet azzal, hogy egy 24éves nő nem tarthat ott mint egy 30éves, hogy kevesebb tapasztalata lehetne akár szexuálisan akár a munka terén... Illetve akárhogy vesszük, 5-6 évről beszélünk, szerintem 24 évesen ez már nem akkora különbség mint egy 16 éves lány, 22 éves fiú. Tudom közhely, de sok minden nem korfüggő, nem biztos hogy azért mert valaki 30 éves érett gondolkodású. Én 24 évesen elég komolynak és érettnek tartom magam, találkoztam rengeteg harmincas férfivel akik agyilag a béka feneke alatt voltak. Egyébként a párom pedig pontosan 29 éves, semmilyen akadálya nincsen a kapcsolatunknak, semmiben nem vagyok neki kevesebb, a szerelemben pedig nem nagyon számítanak az általad említett "okok" :)
2011. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

vicces a kérdésed.

nem ismerek olyat,aki az idősebb nőkre gerjedne.

egyébként meg a bnőm 23 én meg 31 és 4 éve vagyunk együtt.

és még jó hogy egy 24 éves nem tart ott,mint egy 30éves csaj.

nincs narancsbőre,nem lóg semmije.

2011. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tudom nem nekem szól a kérdés,de válaszolnék rá,ha nem gond!én egy 24 éves lány vagyok,a barátom meg 30 éves. remekül megvagyunk,nagyon jól megértjük egymást,hasonlóan gondolkodunk mindketten,szval egyszerűen összepasszolunk.bár az életünk még nem tart azonos kerékvágásban(ő dolgozik,én most fejezem be az egyetemet),de ez nem jelent akadályt semmiben!közösen tervezzük a jövőt,azonos hullámhosszon vagyunk és nagyon szeretjük egymást!és csak ez számít!

amiket felsoroltál,azok fontos szempontok,bár nem mind,és nem mindenekfelett.

remélem nem gáz,h válaszoltam!:)

2011. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen mindegy ki hány éves ha megvan az összhang két ember között. Ennyire egyszerű.
2011. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Sokszor még alakulóban van a világnézete és az identitása is, és csak az első tapasztalatit szerzi a munka világában. Szexuális téren is jóval kevesebb tapasztalata van. "


Ez inkább a mai 16-18 évesekre igaz...

2011. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Gergo_30F ***** válasza:
5-6 év nem a világ, a lényeg az összhang. a barátnőm pl. nemrég lett 26.
2011. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 30 éves férfiak 80%-a 25 év körüli lányokról álmodik :D
2011. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Simán szóba állnék 20-24 éves lánnyal is. Nem a kor a lényeg.


18 év az alsó határ.

(Van egy 40 valahány éves kollegám. 20 év körüli csajokat szed fel állandóan. Illetve 20-40 között bárki jöhet neki.)

2011. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!