Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ijesztő az átlag emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijesztő az átlag embereknek,hogy nincsen baráti körünk?

Figyelt kérdés
Nem erőltetjük ami felszínes,nem mély,semmitmondó barátság. Szerettük volna,de nem találtuk meg azt a kört 10 év alatt sem. Egyikőnk sem. Valahogy az érdeklődési körön csúszik el minden. Vannak ezek az általános emberek átlag gondolatokkal/baráti és családi körrel: a témáikban sajnos idegenek vagyunk. Szóval az egyszerű átlag témák nem okoztak akkora örömet,hogy lehessen rá értékes emberi kapcsolatot építeni.

2023. ápr. 11. 23:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
De nyitottan állunk az emberekhez! Akiknek külsőre mi ugyanolyan kedves,tiszta,ápolt,csinos pár vagyunk mint bárki más! Viszont: amikor beszélgetés lesz :DD hát..hogymondjam megijednek,érzik hogy furábbak vagyunk, az ő kis megszokott életüktől elér a miénk. De,hátha..ahogy egymást! Úgy talán barátokat is találhatunk !
2023. ápr. 11. 23:32
 2/52 anonim ***** válasza:
74%

Nem az az ijesztő, hogy nincsenek felszínes barátaitok, hanem az, hogy 10 év alatt sem tudtatok kialakítani és fenntartani igazi barátságot.


Na mesélj! Milyen extra érdeklődési köröd van, ami ezt megnehezíti? Max akkor nehéz, ha semmi nem érdekel, de ez önmagában ijesztő.


Ne nézdd le azokat, akik képesek szociális kapcsolatok kialakítására. Nem vagyunk egyformák, sem sablonosak.


Pl én 22 éves fizikus nő vagyok, kedvenc sportom a sziklamászás és metál zenekarban dobolok.


Rengeteg barátom, barátnőm van, stabil kapcsolatom. Igazából kb minden körülöttem lévő emberrel jóban vagyok, de rengeteg őszinte barátom van, akikre bármikor számíthatok.

2023. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Jól van! :D Gyerekkori kapcsolatból lettünk azaz konkrétan kamaszkor óta, ezért: csak ennyi idő után házasodunk majd. Szóval rájöttünk hogy csak a vér szerinti legszűkebb kört tudjuk elhívni! :D Ugyanis 1 barátunk sincs. Konkrétan nem nagyon van opcióm tanúra sem,de a szűk körből megoldom. Na ekkor esett le,hogy kamaszlánykorom ótaa se én se vőlegényem se igazán tudott kb semmilyen barátságot fenntartani: mert egyszerűen nincs közös metszet! Nem...nem..nem nézem le,akinek sok a barátja. Jézusom.. hol írtam ilyet, sehol. Akinek az a jó,jó.


Nem kell sok. Őszinte legyen.

2023. ápr. 11. 23:44
 4/52 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező írj már pár példát, hogy mik tartoznak az érdeklődési körötökbe, hogy ennyire speciálisak vagytok.


Amúgy talán az, hogy az ember arra asszociál (külső szemmel), hogy

-valami nem stimmel veletek

-magatoknak valók vagytok

-antiszocok vagy csak nehezen szocializálódtok

-magasabbrangúnak tartjátok magatokat

-lenézitek azokat akiknek sok barátjuk van vagy fontosnak tartják.


Nem mondom, hogy ez így van! Csak azt, hogy ha elsőre meghall az ember egy ilyet, akkor sztem kb. ezek jutnak az eszébr mint lehetséges ok.


Nekem is fura, hogy őszinte legyek, de nem ítélkezem. Mindenki éljen úgya hogy szeretne. Ha nektek így jó, jó. Ha nem, akkor meg tenni kell érte.

2023. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Nem nézzük le. Másodjára írom.. Senkit nem néztünk le emiatt! Nem is értem. Ha nem találunk közös érdeklődési kört,akkor már lenézem ?? Nem.. nem nézek le senkit.


Ugyanazok a sablon dolgok kattognak a legtöbb ember fejében. De ha magunkra húzzuk,hogy velünk a baj..attól mi lesz jobb? Semmi. Tudomásul vettük,hogy nem kellünk a tömegnek. Beletörődünk,nem sok más opció van.

2023. ápr. 12. 00:00
 6/52 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező írj már pár példát, hogy mik tartoznak az érdeklődési körötökbe, hogy ennyire speciálisak vagytok.

4es kérdése. 4 bocsi hogy másoltam. Ezt akartam én is kérdezni.

Mert sztm ilyen nincs...

2023. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
96%

De milyen sablon dolgokra gondolsz?


Miért hiszed azt, hogy akinek sok barátja van, azok között az összes felszínes kapcsolat?


Ez pont olyan, mint amikor az incelek minden nőre ráhúzzák ugyanazt..

2023. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Ne csigázz már bennünket!

Mi az amihez senki nem tud hozzászólni?

2023. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Hogy velünk a baj. :( Legalább egymásnak kellünk!

Hogy olyan furák vagyunk. Nem tudok konkrét érdeklődési kört mondani. Most mondjam hogy biciklizünk? Azt mindenki szokott ettől nem leszünk izgik. Vagy mi vagyunk uncsik a többieknek!

2023. ápr. 12. 00:52
 10/52 anonim ***** válasza:
95%

Még mindig nem értem, mi a rossz abban, ha átlagos témákról beszélgetsz a másikkal.


Szerinted én az újabb barátokkal hogyan alakítottam ki kapcsolatot?


Eleinte az időjárás volt a téma, azután pedig, akivel éreztük az összhangot, a szimpátiát, azzal komolyabb témákat is feszegettünk...


Valahol el kell kezdeni.

2023. ápr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!