Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ijesztő az,ha a párod vezetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijesztő az,ha a párod vezetes közben csúnyán beszél és lehordja mindennek a többi autóst? ( O nagyon jól vezet, de azt hiszi,rá semmi szabály nem tartozik) illetve hogy a nőket sokszor elmondja buta,ostoba,idiótának,ha rosszabb passzban van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne ilyen párom...
2021. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy főnyeremèny 😁
2021. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

mondjuk nekem az a resz ijesztobb lenne, hogy ‘azt hiszi, ra semmilyen szabaly nem vonatkozik’.. tehat magyarul nem tartja be a kreszt es megis o ugat le masokat? nalam az ilyen nem vezet jol. ez igy ebben a formaban gaz elegge.


viszont az en baratom is nagyon csunyan szokott beszelni vezetes kozben, de o betart minden szabalyt. kicsit zavar, hogy ennyire kihozza a sodrabol mas autosok benazasa, nem ertem, ezen miert idegsiti fel magat ennyire, de tudom, hogy amugy meg egy joindulatu, kedves ember es mondjuk velem soha nem beszelne ilyen csunyan. tehat vegulis elnezem neki, ez ugysem olyan dolog, amirol le lehet szoktatani (persze azert raszolok mindig, de na..)

2021. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi a jól vezetés fogalma?


Ha nem tartja be a KRESZ-t, akkor szerintem már nem vezet jól. Forgalmin pl. engem meghúztak azért, mert benéztem egy táblát, ezáltal nem tartottam be, amit előírt.


Ajánlom ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=83N5l70lCWI&ab_channel=Babet..

Pont az első, 3:57-től mondja.

2021. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Imádkozni szoktam, hogy rendben hazaérjünk és mindig megfogadom, hogy a bolton kívül máshová nem indulok el vele.

Egyébként meg valóban balesetveszélyes a bizonytalan, rosszul látó, helyzetet rosszul felmérő, a forgalom tempóját nem tartó sofőr, ezt még én is látom.

2021. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4: azt hiszi,hogy az utak királya. Jól vezet,technikas...de a videót köszönöm!!!! Sajnos valóban ilyen ... Nárcisztikus ,önző, egoista
2021. júl. 27. 09:37
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem vezet jól, nem lehet az utakon felmérni, kinek milyen reakciója lesz. És nem, nem akarnék egy ilywn pasival együtt lenni, tők ciki.
2021. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, igyekszem elkerülni az ilyen embereket, pláne ha kiabálnak is a másikra, idegbeteg mind.
2021. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem ijesztő, de az biztos, hogy nem lennék együtt ilyennel. A vezetés még egy dolog, de az nálam már önmagában is kizáró ok lenne, hogy így beszél a nőkről, ha olyan hangulatban van.
2021. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hasonló a férjem, bár a nőket nem ekézi külön, és nem hiszi azt, hogy rá nem vonatkoznak a szabályok. Ellenben folyton morog meg anyázik a kocsiban, kva idegesítő, amit meg is mondtam neki már nem egyszer. Próbál disztingválni amúgy, ha mi is ott vagyunk, látom rajta, csak nem mindig sikerül. Őszintén, nem ez a legmegnyerőbb tulajdonsága nyilván, de minden mással meg számomra kompenzálja, nekem ez önmagában nem szakítóok, hogy könnyen felcseszi magát a barmokon vezetés közben.
2021. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!