Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a férfit, akit szeretek?

Figyelt kérdés

Röviden: 1 éve ismerjük egymást, sokáig csak barátok voltunk, de valójában mindig is több volt annál, részemről szerelem szövődött és biztosan ő is érez irántam. Nem voltunk/vagyunk együtt.

Nem rég nagyon megbántottam (ezt nem szeretném részletezni), emiatt letiltott mindenhonnan, ha találkozunk átnéz rajtam. Tudom, hogy szeret és én is nagyon szeretem őt. Meg tudnánk beszélni.. de félek, nem hajlandó velem szóba állni. Mit tennétek a helyemben? Várjak, hagyjak neki időt?

Az elengedés nem opció, mindenképp megpróbálnám először helyrehozni, így ne ezt írjátok légyszi. Hogyan közelítsek hozzá?


2023. ápr. 13. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont az lett volna a lényeg, amit nem akarsz részletezni. Szerintem elég komoly dolog lehetett, ha így átnéz rajtad. Mást nem tehetsz, mint bocsánatot kérsz, de őszintén szólva eléggé reménytelennek tűnik.
2023. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Meg tudnánk beszélni.."


"nem hajlandó velem szóba állni"


Ergo nem tudjátok megbeszélni, mert Őt nem érdekli.

Ha átnéz rajtad, akkor igen megbánthattad.

Ha nem bírod elengedni, akkor max annyit tehetsz hogy valahogy írsz neki, hogy szeretnéd megbeszélni...de sztm veszett ügy.

2023. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeret téged.
2023. ápr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Álmodj hintát, homokozót"

A pasiról már nem célszerű!

2023. ápr. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ertsd meg,h o neki eleg volt beloled.

Egyertelmu jelet adta.


Ha ezutan keresed ,kimerited a zaklatas fogalmat. Fel is jelenthet a rendorsegen zaklatasert.


Pont jlyen ugybe keveredett egy csaladtagom es a pasas nem akarja megerteni,h vege. Lassan rendorsegi feljelentest tesz ellene a csaladtagom.


Eleg undorito,h az ember eldonti,h vkivel nem akar beszelni se talalkozni es az meg mg tovabb zaklatja keresi. Igazan csak egy beteg ember nem kepes tudomasul venni,ha vege egy kapcsolatnak.

2023. ápr. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

#5


Feljelentheti, de nagyon nem érdekli a rendőrséget az ilyen jellegű "zaklatás".

Szerinted hány feljelentéssel kellene foglalkouniuk csak a face trollkodások alapján?😁

2023. ápr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit tehetsz hogy irsz egy emilt, amiben bocsánatot kérsz. Aztán ha reagál reagal, ha nem akkor nem. De akkor hagyd békén. Nem tudom mivel es miert bánthattad meg ennyire, de az biztos hogy igen jól sikerült.


Majd legközelebb jobban figyelsz mit mondasz a másiknak.

2023. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

ENnek már annyi. Viszont készülj fel rá, hogy lehet le fog alázni.

2023. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

#8


Benne van a pakliban a "visszavágó"

2023. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, mit szeretnél visszaszerezni,ugyanis nincs mit...Nem kellesz már neki és neked sincs szükséged erre az egészre.Mármint hogy fuss utána életed végéig egy hiba vagy veszekedés után/miatt.
2023. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!