Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret már a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már a barátom. Mit tegyek, hogyan szerezzem vissza a szeretetét?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy 3 éve távkapcsolatban élünk, és kikészítettem a féltékenységemmel. Ezen kívül nagyon nehéz természetem van, amit már nem tud elviselni. Én már 1 ideje éreztem hogy valami nincs rendben, de már ki is mondja hogy nem szeret. Pedig fél év múlva már együtt lehetnénk, tehát az utolsó 100 méteren lett vége a kapcsolatnak. Én szeretem őt, pedig ő is sokszor viselkedett nagyon csúnyán velem. Én már 1000szer megígértem hogy változok, nem leszek féltékeny, de soha sem sikerült. Segítsetek, hogyan szerezzem vissza a szeretetét?

2013. jan. 18. 20:08
 1/7 ASOT ***** válasza:
100%

Hát neten meg telefonban nehéz lesz.


És milyen sűrűn találkoztatok?

2013. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi időben nagyon elfordultál istentől!

Fordulj vissza hozzá ő majd segít!

2013. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
"nem leszek féltékeny, de soha sem sikerült"
2013. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős lemez.Tudod,aki menni akar,azt hagyni kell.Én úgy gondolom,biztos,hogy Ő sem mindig úgy bánt Veled,ahogy azt megérdemelted volna,ez okozta részben a bizalmatlanságodat is.Tény,hogy hibáztál dolgokban,de úgy vélem,egy kapcsolatban sosem csak egyvalaki hibás,biztosan Ő is hibázott.Ha ezek a problémák,amiket közösen generáltatok,szétválasztanak benneteket,akkor ez a kapcsolat halott.A szeretetét pedig nem szerezheted vissza,mert ő úgy döntött,vége,benne x ideje meghaltak az érzések.Ezeket a dolgokat nem lehet kierőszakolni,és úgy gondolom,nem is szükséges.Nézd,a legjobb,amit tehetsz,hogy szépen elengeded.Lehet,hogy mással,máskor leszel boldog,ebben a kapcsolatban már nem voltál az,így nem is kár érte.
2013. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
hány éves vagy?
2013. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez milyen durva, ő is pont azt mondta hogy az lesz amit Isten akar. 1 évben 2szer-3szor találkoztunk. Én nem tudom elengedni, pláne most nem mikor alig pár hónap van amíg 1ütt élhetnénk. Ne volt könnyű ez a 3 év. Lehetett volna, de én teljes mértékben kitartottam mellette, nem csaltam meg senkivel. Inkább valami ötletet írjatok arra hogy hogyan tudnám visszaszerezni. Én hiszek abban hogy újra megszerethet. De tenyleg nehéz ezt elérni ilyen nagy távolságból...és beszélni se akar velem, így még nehezebb.
2013. jan. 18. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett vegul a baratoddal? Egyutt vagytok meg?
2014. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!