Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Van egy lány az osztályban akibe belezúgtam.

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályomban aki nagyon tetszik , de egyszerűen nem tudom megkérdezni ,hogy lenne-e a barátnőm. Ha meg alkalmam lenne rá nem merek odamenni hozzá. Kérlek segítsetek mert már szinte elviselhetetlen ,hogy nemtudok összejönni vele.
2010. okt. 8. 18:37
 1/9 anonim válasza:

Kezet foghatunk,nálam is ez van :D

Csak én azt se tudom,hogy akarok e tőle valamit,vagy sem

2010. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ! Én életem nagy szerelmét basztam így el. Amúgy a padtársam volt. :) Csak akkor nyomulj rá h pasiként kezel. Ha kedves barátként akkor felejtsd el, mert esélytelen.
2010. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát az a baj hogy nem kezel sehogy mert amikor egy barátommal tovább maradunk a suliban akkor odajön a barátnőjével és hülyeségeket csinálnak pl lefognak mindenfélét kérdeznek elviszik a táskánkat stb...

nemtudom hogy jelezni akar vagy idegesiteni?

2010. okt. 8. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyu ha dumáltatok meg minden ne parázz ő is ugyanúgy ember

és ha sejti h bejössz neki akkor hidd el nemfog lekoptatni...Higgy nekem 16/F

2010. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jó pasi vagy, és keresi vered a szemkontaktust, magyarán PASIként tekint rád akkor lehet. Dugd meg vmelyik szünetben. Ha viszont kocka vagy, és te vagy az osztály balekja akkor csak egy haver vagy neki akit szopat. :)
2010. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hiszek én és remélem bejön:D amugy arra is gondoltam mivel ő is közel lakik hozzánk egyszer "véletlenül" ugyanarra a buszra szállok és akkor talán megkönnyítem a saját dolgom mit gondoltok?:D
2010. okt. 8. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:

jó ötlet!

csak ne tökölj! én is rontottam már el így hogy vártam...:(

2010. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jahjah! Dugd meg mihamarabb! 3 szó a lényeg: pimaszság, magabiztosság, határozottság.
2010. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zenon ***** válasza:
Szaladj oda hozzá,légy tökös,és vigyél neki 1kg rántott kutyamájat!Garantált siker.
2010. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!