Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány és 22 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány és 22 éves férfi kapcsolata?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megpróbálom röviden összefoglalni, hálás vagyok ha elolvasod. 17 eves fiú vagyok, és van egy 15 éves lány barátom akit pár hónapja ismertem meg az interneten. Neki van egy "pasija" aki 22 éves. Én ezt már az elejétől furcsáltam. Több, mint egy éve ismerik egymást, tehát a lány csak 13 volt amikor ismerkedni kezdtek, a fiú akkor volt 20, ami szerintem alapból nem igazán elfogadható. Régebben rendszeresen találkoztak, de a fiú nemrég elköltözött a lánytól 400km-re, így már nem tudnak találkozni, online tartják a kapcsolatot, és az apja is alapból tiltotta a fiútól. Amit még érdemes tudni, a lány sok témában érettebben gondolkodik a koránál, viszont sokszor nagyon gyerekes, de tényleg nagyon, és külsőre is fiatalabbnak tűnik. Eléggé alacsony és vékony, az arca is kislányos, inkább néz ki 11-13 évesnek, mint 15-nek, nem tudom elképzelni egy 22 éves férfival. Sőt, a lány még általános iskolás, a férfi már dolgozik. A lány sokszor panaszkodik rá nekem, hogy nem bánik vele jól, nem hallgatja meg, nem érdeklődik iránta, közömbös az irányában, viszont végül mindig "kibékülnek". Valahogy úgy érzem, hogy a fiú nagyon könnyen befolyásolja, és könnyen hat rá, és az érzelmeire. A lány azt mondja szeretik egymást, de hát furcsa is lenne ha mást mondana, elvileg közösen tervezik a jövőjüket. A fiút még nem lattam, nem beszéltem vele, de amiket a lány mondott eddig róla, nem tűnik butának, osotbának. Amit talán még érdemes tudni, a lány azt mondta, hogy még nem feküdtek le egymással, és mivel nem tudnak találkozni, nem is fognak mostanában, de a fiúnak már volt több barátnője a lány előtt. Ti mit gondoltok erről? Nagyon kíváncsi lennék mások véleményére is, esetleg tapasztalatokra. Működhet egy ilyen kapcsolat? Lehet ez hosszútávú? Vagy csak ki akarja használni a lányt? Tennem kéne valamit? Én ezt nem merem a lánynak megemlíteni, mert félek, hogy azzal elveszíteném a barátságát, azt pedig nagyon nem szeretném. De azt sem szeretném, hogy kihasználják vagy csalódást okozzanak neki, mert tudom, hogy az neki nagyon rosszul esne. Köszönöm annak aki végig olvasta, akinek van véleménye, tapasztalata ne tartsa magában.

2023. ápr. 14. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem a te dolgod.
2023. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagy az apja, úgyhogy ne szólj semmit.

Tudom tetszik a lány, de nem kellesz neki, ha van eszed, akkor nem baratkozol vele többet. Ismerkedj másokkal, jobban jársz. Ez a lány hibás egyszerűen, nincs önbecsülése, se tartása, az a fiú már rég csalja, akivel csak lehet.

2023. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
nem a te ugyed, ne usd bele az orrod mindenbe
2023. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

A helyzet:


Te szívesen megdugnád azt a lányt, de neked nem engedi, mert nem tart elég jópasinak hozzá.

A 22 éves srácot viszont elég jó pasinak tartja, ezért hagyja neki, hogy ő megdugja.

A 22 éves srácnak valószínűleg pont ez a kislányos kiszolgáltatottság tetszik.

Te frusztrált vagy emiatt (megértem), és szívesen bosszút állnál valamilyen módon.

A bosszúdat próbálod ilyen erkölcsi kamuindokkal alátámasztani.


A történetben a 22 éves srác a nyertes, te meg a vesztes. Ő valószínűleg ebben a pillanatban is nagyokat élvez a kis 15 éves pajtásnőd szűk punijába. Te meg otthon fortyogsz a saját keserűségedben és ilyen kérdéseket írsz ki.


Válasz: zárd le az ismeretséget a lánnyal és soha többet ne tartsd vele a kapcsolatot. Ha nem jössz be a csajoknak, azzal nem tudsz mit csinálni - de azzal tudsz könnyíteni a lelkeden, ha az erre emlékeztető dolgokat próbálod kizárni.


De ha egyfolytában azon agyalsz, hogy a 22 éves srác tövig mártogatja a farkát a te kis pajtásnőd fiatalka testében, azzal nem lesz jobb semmi.


Szívesen, pacsi! 🖐

2023. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem mukodhet, es igen, kihasznalja a csajt, azokra meg ne hallgass, akik azt mondjak, nem a te dolgod, hagyjuk mar, undorito ez a korkulonbseg, a grooming pedig mindenki dolga, aki egy picit is tud ellene tenni.


Persze kb 99%, hogy a csaj leszarja, amit mondanal neki errol, de egy probat meger, beszelni a fejevel. Vagy legalabb felnyomni az apjanal, hatha o azt hiszi, mar nem beszelnek.

2023. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
2023. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem fektette meg legalabb ennyi becsulet van benne. Lehet erdeklodessel tartja addig amig be nem erik a lany jobban , ki tudja..
2023. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem lesz hosszú életű a kapcsolatuk de a ti barátságotok sem. Ő folyamat panaszkodni fog a pasijára te pedig egy idő után meg fogod unni a panaszáradatot....esetleg megmondod majd a véleményed és egy az egyben megharagszik majd rád. Akármit is mondassz majd te leszel a szemét. Ez a lány még gyerek és ennek a korosztálynak nem fogod tudni megmondani mi a jó és rossz mert azt hiszik bele akarsz szólni az életébe és csak azért is csilni fogja. Majd a saját kárán megtanulja.
2023. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a csávó lehet efebofil... ha értelmes ez a 15 éves, érdemes vele komolyan beszélni, mivel járhat az, ha ebbe belemegy, és hogy nem egészséges, ha egy felnőtt féfi egy még javában kiskorú, ált. isk. diákkal kavar.
2023. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

4-es, azért te is érdekes eset vagy, negatív előjellel, mert a kommentedet olvasva, nem tudtam nem észrevenni, mekkora részletességgel és élvezettel írtad le egy kiskorú és felnőtt közötti potenciális szexuális aktust. erre élvezel?


másrészt elég boicskanyitogató, hogy látatlanban kérdezőt rögtön fizikailag nem vonzónak tételezed, míg a 22 évest kapásból egy adoniszként jellemezted.


azok is érdekesek, akik kiosztják kérdezőt, h. ne üsse bele az orrát.

sztem meg a barátság épp arról szól, h. törődik a másikkal, ha látja, h. hülyeséget készül csinálni.


nem normális, nem egészséges és nem megnyugtató, ha egy 15 éves egy felnőttel kavar, tehát aki erről tud, akkor cselekszik bölcsen, ha nem dugja homokba a fejét!

2023. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!