Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdeklődik irántam egy 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődik irántam egy 39 éves férfi, akinek viszont az előző kapcsolata egy most 19 éves lánnyal volt, és a csaj 15 éves korában kezdődött, szerintem ez botrányos, így, ha tetszik is, nem biztos hogy kellene vele bármit, Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak.

Eddig úgy néz ki, vicces, jó arc, de hogy kezdhetett komoly kapcsolatba egy 15 éves gyerekkel 35 évesen?

Van egy lánya is, aki amúgy 12 vagy 13 éves, pár képenm hát, hogy is mondjam, úgy néz ki az "exnője" és a lánya, mintha kistestvérek lennének.

Valahogy, mióta megtudtam ezt, annyira taszít, és perverznek látom ezt az egészet, hogy vonakodok belemenni vele bármibe, persze, nagyon tetszik, de ez a tény szerintem sok mindent elmond.

Hogy kezdhet egy felnőtt ember, akinek hivatása, zenekara, gyereke, akármije van, egy kiskorúval kapcsolatba? És mire lehet számítani egy ilyentől.

Beszéljetek le róla, mert túlzottan tetszik külsőre, viszont a józaneszemmel tudom, hogy nem lenne ez az ember alkalmas egy komoly, egyenrangú társas szerelmi kapcsolatra.

ÉS FONTOS: Nem kisebbséghez tartozó, fajtajelleges emberekről beszélek, elméletileg felsőfokú végzettségű, normális körülmények közül származó, mondjuk úgy, középosztálybeli emberről van szó.

Légyszi, győzzetek meg, hogy ugye nem lenne jó belemenni vele bármibe is?


28/L



2014. jún. 4. 04:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha te is vegig gondolod, akkor tudod, hogy ez kuka!!

Viszont en pont egy ilyen aranyos lányt keresek, mint amilyen te vagy, írj mindenképp :))

2014. jún. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Weheheh, ez aranyos :-) azért kifejthetnéd, hogy miért kuka.
2014. jún. 4. 05:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Hmm, én nem mennék bele a helyedben, de egyik barátnőmnek az apja 33 évvel idősebb az anyjánál és a férfi haláláig boldogok voltak együtt. Szerintem ismerd meg, és utána dönts
2014. jún. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Te magad írod le, hogy mik a jogos!! fenntartasaid vele szemben, ezek utan maximum arra varhatsz, hogy egy szinten gondolkodni tudó ember azt mondja, hogy igen igazad van, jol gondolod es kerüld el ezt az embert, mert akármennyire is tetszik, keserű lesz, mint egy citrom, ami néha jo es vonzó, de azert mégse töltened el a mindennapjaidat citromba harapva!! :)

Es amugy meg mindig írhatsz :D

2014. jún. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Már ismerem, na de, végülis ki tudja, mi az a határ amikor eléggé ismered, hogy tudd, hogy a jó döntés az amit hozol.


Kedves vicces válaszoló :-) de mijjér' irnék Neked, mi lenne ha Te írnál, hogy mégis tudjam, kinek és miért?

2014. jún. 4. 06:01
 6/16 A kérdező kommentje:
A citromos hasonlat zseniális, ezt felírtam a kisfüzetembe! :-)
2014. jún. 4. 06:02
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Aki 15 éves kislánnyal kezd az hiába dipolomás szemembe egy pedofil féreg
2014. jún. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pedofil
2014. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lelked rajta majd ha kiderül még mennyi ilyen korúval volt undoritó
2014. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 4 évig járt egy tinédzserrel, az azt jelenti, hogy alapból is a fiatal, fiatalabb lányokhoz vonzódik. Lehet, hogy most csak azért érdeklődik irántad, mert rájött, hogy 39 évesen egy komolyabb nővel illene kapcsolatot kezdenie - de alapból akkor is valószínűleg a fiatalabbak fognak tetszeni neki, és lehet, hogy nemsokára lecserélne egy 18 évesre.
2014. jún. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!