Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom rajtam vezeti le a feszültségét?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig ha ideges,még ha nem is rám de rajtam vezeti le a feszültséget,olyankor minden szar neki és ez már minden napos!ebbe tönkre lehet menni lelkileg?
2023. ápr. 14. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Javasold neki az önvizsgálatot, és az öntakarítást..
2023. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom ez volt a legjobb az összes közül. Szóval neked tök jò így, ha nem lenne már tettél volna ellene nem ide írogatnád ki ezt a kérdést. Amúgy mit tegyél? Egyél sok sajtot mert az egészséges.
2023. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el!
2023. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Ez egy reklámszöveg is lehetne: "Vége a happy időszaknak? Gyakran fáj a kiscsillag feje? Unod a rejszt? -Rosszlányok.hu, fleshlight a megoldás! ... A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"
2023. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
pedig érzem,hogy szeret engem nagyon,de mégis milyen férfi vezeti le a feszültségét azon akit szeret és aki szereti őt? hogy legyen így gyerekünk?:(
2023. ápr. 14. 18:07
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak valami troll vagy. Egy ilyen nyomorék pasinak akarsz gyereket szülni??? Most komolyan ennyire ostoba vagy?!
2023. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll! Amikor figyel rám akkor nagyon jó vele,meg mondom érzem is rajta,hogy szeret engem, csak iszonyat stresszes a munkája és mindig rajtam vezeti le :( Próbálok neki mindig segíteni,hogy kevesebb teher legyen a vállán de valahog mindig van valami nyűgje :(
2023. ápr. 14. 18:14
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen mennyire buta vagy... 🤦Igen, szülj neki vagy 3 gyereket, vegyél fel hitelt is aztán várd mikor ver agyon. Istenem.... 😮‍💨
2023. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert igazából nem szeret, azért vezeti le rajtad, nehogy szulj már neki, őt is tönkreteszi.
2023. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7, vagy vállaljon annyit amit elbír, vagy töltse ki máson a hisztijét. Nem?

Az meg szinte vicces, hogy azt hiszed, szeret téged.

2023. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!