Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a vezetékneveteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a vezetékneveteken szólitana a párotok, amikor másoknak beszélne rólad? 26/n

Figyelt kérdés

Kovács a vezetéknevem, és haverjaim/barátnőim néha szólítanak így, de észrevettem, hogy a párom is így beszél rólam másoknak. Példa: Még megvárom a Kovácsot. Majd mondd el a Kovácsnak is azt a sztorit stb…


Engem nem zavart, mivel gondolom amiatt, hogy a haverjaim néha így hívnak, velük az “általuk használt” nevemen; tehát a vezetéknevemen szólít.

De mások szerint ez tiszteletlenség kicsit és nem túl személyes/kedves/“szerelmes”.

Ti mit gondoltok?



2023. ápr. 14. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon befolyásolható vagy.
2023. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fura, de tobbet nem latnek bele. Biztos, hogy nem azert mondja, mert nem tisztelne, legalabbis ha mas teren nincsenek erre utalo jelek. :) En pl egyaltalan nem hivtam a paromat sehogy, marmint a neven, nalam ez ilyen, hogy vannak emberek, akiket siman hivok a nevukon, de masokat meg szimplan megszolitok azonnal a mondanivalommal.
2023. ápr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Igen, zavarna.

Hideg, rideg szóhasználat. Mintha válóperre készülne velem.

2023. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazából vannak utaló jelek más miatt és úgy jött fel az egész…mert többször előfordul hogy a szemem láttára flörtöl más nőkkel, meg megerintgeri őket stb. Emiatt mondták páran, hogy ez is egy jel, hogy nem tisztel
2023. ápr. 15. 00:02
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna, de engem senki nem hív így, ezért baromi fura is lenne. Viszont, ha a haveri társaságom többször hívna így, akkor nem akadnék fenn rajta. Amúgy, ha a barátaid esetében nem merül fel, hogy tiszteletlenség miatt hívnak így, akkor a barátnődről miért gondolod ezt? Valószínűleg csak alkalmazkodik ahhoz, ahogy a többiek neveznek a társaságban. Ráadásul, gondolom, nem téged szólít úgy, hogy "gyere ide, Kovács", hanem a haveri körben említ így téged. Szerintem ebben semmi nincs, mások meg törődjenek a saját dolgukkal.
2023. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2023. ápr. 15. 00:04
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó, az már, hogy másokkal flörtöl meg érintgeti őket, borzasztó nagy tiszteletlenség. Az meg, hogy mindezt előtted is csinálja, csak hab a tortán. Szóval ez a pofátlanság magasiskolája és önmagában szakító ok, itt a legkisebb gond az, hogy hogyan nevez téged...

Ötös voltam.

2023. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Ja, hat akkor szerintem is tok nyolc, hogy hiv, a flortolgetes a tiszteletlenseg.
2023. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Baromira zavarna. De az is ha a baráti társaságom hívna így
2023. ápr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nekem is belebotlik néha a nyelvem a saját vezetéknevembe, szóval meglepne, ha azon szólítana. Ezzel amúgy semmi bajom nem lenne. Amit a #4 válaszban írtál, na az már pofátlanság. Mi lenne, ha kinyitnád a szád, és kiállnál magadért?
2023. ápr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!