Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éve vagyunk házasok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éve vagyunk házasok a feleségemmel. Hogyan dobjuk fel a szexuális életünket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáljatok ki valami újat,amit eddig nem (normális határokon belül,ami még mind a kettőtöknek jó )
2010. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kleincsillag ***** válasza:
85%

Próbálok egy értelmes választ adni.

Először is tiszteletem azért hogy 12 éve egymás mellett vagytok!!!!


Másrészt a szexuális életeteket Ti alakítjátok,és minden belefér ami Nektek jól esik.

Lehet romantikus dolgok felé is terelni a dolgokat,vagy akár vadabb dolgokat kipróbálni.

Amiket tudok ajánlani:

*szex társas->nagyon jó,és közben megismeritek egymást :]

*esetleg egy sexy fehérneműt ajándékozz Neki..

*masszázzsal egybekötött együttlét,olajjal..

*változatos pózok

*ne ragaszkodjatok görcsösen az ágyhoz,bátran álljatok fel,esetleg székre ülve,rengeteg variáció van


Remélem egy picit tudtam segíteni.Többet amiatt nem írtam,mert nem tudom meddig fér bele Nektek..

Sok sikert..

Ja és minden tiszteletem Tiéd,hogy 12 év után is veszed a fáradtságot erre,hogy itt kérdezz!

Szép napot!!!!

2010. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!