Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barát megkeseríti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barát megkeseríti az életünket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyok együtt. 10 hónapja együtt is élünk. Van egy haverja, aki piócaként élt a nyakán. Szinte ő volt a férfi élettársa.

Rossz anyagi körülmények közül jön a gyerek, ezért a páromék mindig megsajnálják. (Én is sajnáltam sokáig, mert ártatlan feje van, és a háttere miatt is sajnáltam)


Olyan szinten pióca hogy:

- ott ült az első randinkon és utána még haza is kísért (a párommal együtt). Ráadásul ezen a hazakísérésen be is próbálkozott nálam, és próbálta lejáratni a páromat.

- Mindig náluk eszik. Semmit nem köszön meg. Leül a helyemre, pofátlanul felzabál mindent.

- Autóban sokáig ő ült előre a párom mellé, felcsavarta a zenét, kizárt a beszélgetésből.

- Legtöbbször megpróbál kizárni a beszélgetésből.

- Konfliktust generál köztünk. Egymásnak uszít minket. És élvezi amikor fel tud hergelni.

- Melót kap a párom apukájától de még ezt sem hallottam soha megköszönni.

- A kabátját ők varják, mossák stb.

- Pióca mód élni próbál a nyakunkon nap 24 órában.

- Mindent a pároméknak köszönhet de a gyerek elvárja a dolgokat, nem ismeri a "köszönöm szót.

- hihetetlen képessége van, mert az emberből 10 perc alatt ki tudja hozni az állatot. Még belőlem is. Tegnap kishíján neki mentem, pedig iszonyú higgadt vagyok. Fiú testvérem is az (ő már elkapta a nyakát) és a párom is elkapta már a torkát mert ki tudja hozni az embert nagyon durván a sodrából. A végsőkig képes idegelni.


ÖSSZEGEZVE:

- A veszekedéseink 95%-a miatta van. Vagy rajta vagy miatta veszekszünk, vagy azért mert annyira kiidegelt már minket hogy tiszta feszült, stresszesek vagyunk.

- Nálam pedig betelt a pohár.

- Nap 24-ben alázott, és hiába szólt rá bárki. A feneke is kivan nyalva mert "szegény gyerek szar körülmények közül jött" és ennek ellenére még arra sem képes hogy legalább azzal meghálálja hogy normálisan viselkedik.


KÉRDÉSEM:

Mit tegyünk? Már nagy nehezen lekoptattuk. Naponta nem 24 órát van ott, hanem csak mondjuk 1,5 - 5-óráig.

A párom tudja milyen, mégis megszánja az anyagi helyzete miatt, ezért nem koptatja le, inkább "nevelni próbálja". De hiába. A mi idegeink mennek rá.


Nagy önzőség azt mondanom a páromnak hogy nem vagyok hajlandó találkozni vele ha a srác ott van? A srác amúgy hivatlanul jön le. Nem egyszer megzavart minket.


Kérlek, adjatok jó ötleteket! Én már ott tartok, hogy szánalom ide vagy oda a srácot ki fogom osztani. Csak félek hogy lelép.


22/l 20/f

Pióca: 20/f (szűz)


2011. máj. 29. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rakd helyre. Jöhet, de jelentkezzen be előre. Vagy: kap pénzt, csak ne jöjjön hozzátok. Persze nem bármennyit, hanem kb amennyit most is.
2011. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bírod, akkor szerintem mond meg a párodnak, hogy vessen véget annak a barátságnak. te úgy érzed, hogy tönkreteszi a kapcsolatotokat és ha folytatódik, vége lehet. Ha eléggé szeret, amit remélek, akkor szakít a gyerekkel. Mást nem igen tudsz tenni.
2011. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pont arra nem akarom rávenni hogy véget vessen. Nem akarok én lenni a gonosz aki elszakítja őket. Számítónak hangzik de nem akarom azt hogy a srác legyen a szegény ártatlan akit a gonosz barátnő kitűrt. Mivel sok embert meg tud téveszteni a környezetében (köztük a párom apját is). Sokan nem tudják még hogy milyen. És nem akarom hogy engem könyveljenek el rossznak.


Akárkinek mesélem el hogy miket művel, mindenki meglepődve és ledöbbenve hallgatja és csodálkozik hogy eddig kibírtam.

2011. máj. 29. 09:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi rossz nincs abban hogy elmondod a véleményed a párodnak. Mond meg neki hogy szeretnél vele kettesben lenni, és nem szeretnél állandóan egy váratlan vendéget. Ahogy elolvastam a kérdésed, nincs bajod a sráccal, csak az idegesít hogy miatta nincs magánéleted. Ezt nyugodtan meg mondhatod a párodnak is, és még addig mond el amíg nem borul ki nállad végleg a bili. Ez nem lenne a jó, mert a párodon csattana az ostor.
2011. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos kiorult már párszor a bili és a páromon csattant az sotor. múltkor úgy kiidegelt a srác, hogy még a párommal is hajlandó lettem volna "szünetet" iktatni a kapcsolatba csak ne kelljen látnom.


Nem csak a váratlansága a gond. Megutáltatta magát velem. Azzal hogy nap 24 ben aláz ha ott van. Flörtölök a párommal, ő flörtölök vissza, beleszól a dolgainkba. Idegel, heccel. Elég volt. Most azt érzem hogy kiborított idegileg, pedig nagyon nagy a tűrőképességem.

2011. máj. 29. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megzsarolhatod a párodat, ha még arra sem képes, hogy megvédjen a barátja alázásától.
2011. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A párodnak érdekes elképzelése van a "legjobb barát" fogalmáról.


Az ilyen embert az változtatná meg, ha egy időre kikerülne a kis burokból amiben tartjátok, és megtapasztalná, hogy az ilyen férgeket a nagyvilágban eltapossák. Akkor talán már megbecsülné mindazt amit adtok neki.


Az ellened való viselkedésén könnyen át lehet látni.

Eddig ő volt az első helyen, de most változott a helyzet. A párodnak te fontosabb vagy, és ez őt nagyon zavarja, fél, hogy kiszorítod. Ezért arra törekszik, hogy ti ketten összevesszetek! Ne engedjétek, hogy irányítson bennetek.

2011. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Próbáljuk nem engedni. De pl tegnap volt hogy nem láttuk sokáig. A kutya sem hívta és bejött fél órára (hívatlanul) kapu nyitva volt. Már képes volt leszívni az agyunkat és olyan dühös lettem rá hogy kishíján megütöttem. Pedig nagyon távol áll tőlem az ilyesmi.


A párom megvéd vele szemben. Sőt a párom szülei is, mindenki. De a srácot ez sem tartja vissza!

A párom meg reménykedik szerintem hogy na lassan javulgat. Pl múltkor 3 hétig viszonylag normális volt. A párom szeretné ha rendben lennénk. Ez jogos elvárás. De nem rajtam múlik.


De kihangsúlyoznám hogy megvéd és megért.

2011. máj. 29. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:

én is teljesen ilyen helyzetben voltam, csak a pióca itt lány volt... ő mindig ott aludt nálunk...rendsezeresen...volt olyan, h apám 1 hét után küldte haza azzal a szöveggel, h "Te ennyire szeretsz gyertyát tartani??" már szabályosan be kellett vinnem egy matracot a szobánkba, h ne közöttünk aludjon...nálunk evett stb.. arra fogta h gyagyás az anyja, és nem akarja hallgatni a hülyeségét...amit meg is értek, mert tényleg zakkant az a nő...de mikor már 3 hónapja folyton ott volt még éjszaka is akkor véget vetettem a dolognak...igaz nem volt könnyű, meg a viszonyunk is megromlott, de ez már tűrhetetlen volt.. szegény párom örömtáncot járt, mikor vége lett a rémálomnak, h végre nyugodtan és hangosan is szexelhetünk közönség nélkül ;)

igaz, ráment a barátságunk, de úgy érzem sokat tűrtünk miatta és már az idegeink felmondták a szolgálatot... ja és nem dolgozott semmit=mi tartottuk el 3 hónapig :@@

19/L

2011. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

15:11 Úristen O.O Én inkább akkor nem is panaszkodok tovább XD Ez nagyon durva O.O BENT a szobában aludt veletek?????? Normális? Ennyire nem fogta fel hogy mi van.


Az ilyen nem barát, szóval ne sajnáld a barátságot :)

2011. máj. 30. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!