Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szexeltek?

Figyelt kérdés
Negyvenes éveinkbe járunk 22 év házasság után a nejemmel.Régebben sem voltunk gyakran együtt az ágyban,de ez mostanra havi 1 alkalom ,mesteuácio után pár nappal,mert ő csak akkor kivánós(látom rajta hogy a szexualitás nem érdekli).Férfi léttemre nekem az igényeim mások és hiányzik az együttlét.Nálatok hogyan müködik a nemi élet illetve szerintetek mit tehetnék ?

2023. ápr. 18. 07:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld meg melyik napszakban a legaktívabb és akkor kezdeményezz nála.Ébreszd fel te a vágyát, ami nem azt jelenti, hogy ajtóstul kell berohamozni bármit is.


Egy fáradt kimerült ember, aki csak arra vár, hogy este bezuhajon az ágyba,mert tengernyit melózik nem lesz szexuálisan aktív. Főleg egy pacsirta tipusú ember, aki este 8 után már csak arra vár, hogy lazuljon és ágyba dőljön.

2023. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

49 éves nő vagyok. A férfi jócskán idősebb. (Évszámot nem írok.)


Hozzám képest túl aktív és én már kihasználásnak érzem régen. Éppen most írtam egy sms-t, hogy a mai napra megbeszélt találka tárgytalan.


Nem szeretek játékszer lenni! (Én legutóbb menstruáció idején voltam a legkívánósabb.) Sikerült megélnem a legnagyobb, legintenzívebb gyönyöröket.


A partner nem teljesen megfelelő részemre. Már egyre kevésbé tudok ellazulni. Szinte követelménynek élem meg a kényszerű "teljesítményt".

2023. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.


Most olvastam az 1-es választ. Igen, jellemző rám a krónikus fáradtság, kimerültség. Köszönöm a megvilágítást.

2023. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
1+ Ha 20+ évet lehúztatok együtt, nincs az a játék ami ne hozná meg a kívánt célt. Nincs. Még a legmélyebből is vissza lehet ráncigálni a dolgokat-ha akarja az ember és az a másik ember is szereti.
2023. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak akkor kezd kihalni a vágy ha a kezd munka lenni a szex.
2023. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3 50en túl de nem vagyunk nagyon régóta együtt. Én kívánósabb vagyok nőként mint a párom.

Esetleg egy erotikus film vagy vmi újdonsag, eszköz, próbálkoztál már?

2023. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Én fel szoktam ajánlani egy masszázst az asszonynak. Abból elég könnyen lesz szex.
2023. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer valaki mondta, hogy a szex nem az ágyban kezdődik. Nőknél különösen. Tökéletes megfogalmazás.


Nem tudom van-e gyerek, ha van mekkora, mennyit dolgoztok, hogyan oszlik meg a házimunka stb.


De az biztos, hogy ha kevésbé fáradt, mert mikor hazaér nem kell még takarítani v ilyesmi, több kedve lesz.


Vidd el randizni, érezze magát nőnek. Ha mentálisan, emocionálisan rendben van, jól érzi magát, nem kimerült stb akkor nagyobb a valószínűsége, hogy a kedve is megjön.


Indítsd be a fantáziáját már jóval azelőtt, hogy szexre kerülne a sor.


Pl.: egy hosszú nap után engedj neki egy forró fürdőt (már ha szereti az ilyesmit én ugye nem ismerem) aztán hagyd ott nyugiban, utána esetleg masszírozd meg (ha szereti, ha nem akkor találj ki valaki mást ami Őt ellazítja) de aznap ne is várd tőle a szexet. Lehet fogja akarni, de lehet nem.


Aztán ezek az apróságok idővel meghozhatják a kedvét, mert törődsz vele, nőnek érzi magát, figyelmes vagy. Egy nőt ez hamarabb beindítja.

2023. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi is negyvenesek, de még csak 4 éve együtt, 1 éve házasok.

Heti átlag 3 alkalom. Lenne több is, ha nagyobb lakásban laknánk, ahol jobban el tudnánk vonulni olyan időpontban is, amikor még nem vagyok hulla álmos, viszont a gyerekek még élnek-virulnak.

2023. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8-as ezt kiválóan érzékeled!


Tényleg nem az ágyban kezdődik a szex. Nőknél különösen így van!


Mindent leírtál, ami a lényeg.


2-es és 3-as válaszoló voltam.

2023. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!